Про затвердження Правил користування водними об’єктами для плавання на маломірних (малих) суднах у Полтавській області Керуючись пунктом 0 статті 1Скачати 220,32 Kb.
Сторінка1/3
Дата конвертації17.04.2020
Розмір220,32 Kb.
  1   2   3
ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

Пленарне засідання двадцять другої сесії сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

19 жовтня 2018 року

916


Про затвердження Правил користування водними об’єктами для плавання на маломірних (малих) суднах у Полтавській області

Керуючись пунктом 10 статті 81 та статтею 67 Водного кодексу України, частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою охорони людського життя на воді, безпеки судноплавства та охорони довкілля,


ОБЛАСНА РАДА ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Правила користування водними об’єктами для плавання на маломірних (малих) суднах у Полтавській області (додається на 10 аркушах).
2. Рішення шістнадцятої сесії обласної ради шостого скликання від
23 травня 2013 року «Про затвердження Правил користування водними об'єктами для плавання на маломірних (малих) суднах Полтавської області» (зі змінами) визнати таким, що втратило чинність.
3. Повноваження щодо відстеження результативності регуляторного впливу рішення делегувати Управлінню інфраструктури облдержадміністрації.
4. Організацію виконання рішення покласти на Управління інфраструктури облдержадміністрації, контроль за його виконанням – на постійну комісію обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка