Про захист житлових правДата конвертації05.05.2020
Розмір61 Kb.
ТипРозпорядження
КРИЖОПІЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯвід 29 жовтня 2018 року

смт Крижопіль

№ 189Про влаштування дитини,

позбавленої батьківського піклування

на виховання і спільне проживання

Відповідно до статей 2, 22, 23, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 6 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених піклування батьків», на виконання Указу Президента України від 16 грудня 2011 року № 1163/2011 «Про питання щодо забезпечення прав дітей в Україні», постанов Кабінету Міністрів України: від 26 квітня 2002 року № 565 «Про затвердження Положення про прийомну сім’ю», від 31 січня 2007 року № 81 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям, прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною», розглянувши заяву батьків-вихователів -- та --, висновок служби у справах дітей Крижопільської райдержадміністрації про доцільність влаштування дитини в дитячий будинок сімейного типу від 25.10.2018 № 25, рішення Комісії з питань захисту прав дитини від 29.10.2018 № 13, з метою забезпечення належних умов виховання в сімейному оточенні дитини, позбавленої батьківського піклування, забезпечення найбільш повного захисту її прав та інтересів:  1. Влаштувати з 31 жовтня 2018 року до дитячого будинку сімейного типу -- та -- на виховання та спільне проживання --, -- р.н.

2

--, -- р.н., перебуває на обліку дітей, які можуть бути усиновлені, в службі у справах дітей Липовецької райдержадміністрації. Правові підстави набуття дитиною статусу дитини, позбавленої батьківського піклування: рішенням Липовецького районного суду Вінницької області від 26 червня 2018 -- позбавлена батьківських прав відносно її неповнолітньої дитини --, -- р.н. Батько дитини записаний відповідно ч. 1 ст. 135 СКУ, номер витягу 00021247800.Місце походження дитини – м. Дебальцеве смт Миронівський Донецька обл.

Інших братів і сестер дитина не має.

2. Покласти персональну відповідальність за життя, здоров’я, фізичний, психічний, духовний та моральний розвиток --, -- р.н. та дотримання принципу конфіденційності інформації щодо дітей на батьків-вихователів: -- та --.

3. Службі у справах дітей Крижопільської районної державної адміністрації (О.ДЕРЕВ’ЯНЧУК):

3.1. Підготувати проект договору про організацію діяльності дитячого будинку сімейного типу між родиною -- та -- та Крижопільською районною державною адміністрацією Вінницької області в особі голови райдержадміністрації ПАНЧУКА В.І.

3.2. Забезпечити передачу необхідних документів на дитину у відповідності до чинного законодавства батькам-вихователям.

3.3. Здійснювати постійний контроль за виконанням договору про організацію діяльності дитячого будинку сімейного типу та умовами проживання та вихованням дитини у дитячому будинку сімейного типу.

3.4. Ініціювати клопотання до органу опіки та піклування про постановку на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, дитини, позбавленої батьківського піклування, --, -- р.н., у відповідності до чинного законодавства.

3.5. Щорічно у встановлені законодавством України терміни готувати звіт про стан виховання, утримання і розвитку дитини у дитячому будинку родини -- та --.

4. Районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (О.ГУРМАЧ):

4.1. Закріпити за дитячим будинком сімейного типу соціального працівника.

4.2. Забезпечити соціальний супровід з метою надання комплексу послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування дитячого будинку сімейного типу.

3

4.3. Щорічно до 20 грудня подавати службі у справах дітей Крижопільської райдержадміністрації звіт про ефективність функціонування дитячого будинку сімейного типу.5. Комунальному некомерційному підприємству «Крижопільський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» (Л.КИЛІМНИК):

5.1. Закріпити за малолітнім --, -- р.н., медичного працівника з метою контролю за станом здоров’я та розвитком дитини.

5.2. Забезпечити проходження двічі на рік дитиною медичного огляду та, за потребою, здійснення диспансерного нагляду за нею.

5.3. Щорічно до 20 грудня подавати службі у справах дітей районної державної адміністрації інформацію про стан здоров’я дитини, дотримання батьками-вихователями рекомендацій лікаря.

6. Управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації (Н.ДОВГАНЬ):

6.1. Забезпечити призначення та виплату державної соціальної допомоги на дитину, грошового забезпечення одному з батьків-вихователів, відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям та прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною» у межах видатків, передбачених у державному бюджеті.

6.2. Здійснювати зазначені виплати на дитину, грошове забезпечення батькам-вихователям щомісяця до 20 числа.

7. Відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації (В.КУШНІР):

7.1. Забезпечити право --, -- р.н., на здобуття освіти та вільний доступ до всіх видів освітніх послуг.

7.2. Щорічно до 20 грудня подавати службі у справах дітей інформацію про рівень розвитку та знань дитини, про участь батьків-вихователів у вихованні дитини.

7.3. Забезпечити щорічне безкоштовне оздоровлення у дитячих оздоровчих закладах.

7.4. Надавати всебічну підтримку дитячому будинку сімейного типу в межах компетенції відділу.

7.5. Щорічно до 20 грудня подавати службі у справах дітей інформацію щодо оздоровлення дитини.

8. Крижопільському відділенню поліції Бершадського відділу поліції Головного управління національної поліції у Вінницькій області (О.МЕЛЬНИК):


4

8.1. Забезпечити проведення комплексу заходів направлених на профілактику та запобігання правопорушень дитиною, яка влаштована у дитячий будинок сімейного типу.8.2. Щорічно до 20 грудня подавати службі у справах дітей інформацію про відсутність проявів асоціальної поведінки з боку дитини, яка виховується в дитячому будинку сімейного типу та батьків-вихователів.

9. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Р.ЛОЗОВСЬКА) забезпечити фінансування витрат на виплату державної соціальної допомоги на дитину; грошового забезпечення одному з батьків-вихователів; загальнообов’язкового соціального страхування; нарахування внесків до органів Пенсійного фонду України за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, відповідно та в порядку вимог норм чинного законодавства.10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації В. КРУЦЬ.

Голова районної державної

адміністрації В. ПАНЧУК


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка