Про підсумки розвитку галузі освіти загальноосвітньої і-ііі ступеня с. Мирне у 2018-2019 навчальному році та пріоритетні завдання на новий навчальний рікСторінка1/2
Дата конвертації20.04.2020
Розмір181 Kb.
  1   2

ПРО ПІДСУМКИ РОЗВИТКУ ГАЛУЗІ ОСВІТИ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ І-ІІІ СТУПЕНЯ С. МИРНЕ У 2018-2019 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ТА ПРІОРИТЕТНІ ЗАВДАННЯ НА НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК
Комплексний аналіз освітньо-виховної роботи навчального закладу та вироблення рекомендацій ефективного її розвитку сприяє модернізації сучасної національної моделі освіти та виховання. Тільки в такий спосіб можна враховувати проблеми освіти та шляхи їх реалізації.

Упродовж 2018-2019 навчального року дирекція нашого закладу продовжувала удосконалювати систему управління школою на всіх рівнях її функціонування та життєдіяльності з метою забезпечення стабільної та якісної роботи колективу. Узгодженість та координація дій адміністрації були спрямовані на здійснення державної політики в галузі освіти, збереження кількісних та якісних параметрів мережі, створення належних умов для навчання і виховання учнів, удосконалення змісту освітнього процесу, впровадження нових освітніх технологій, розвиток здібностей дітей та підлітків, проведення профорієнтаційної роботи.

Керівництво, підвищення якості та ефективності внутрішнього управління забезпечувалося документами планування роботи: статутом, програмою розвитку закладу, річним, робочим навчальним, місячними та тижневими планами, освітньою програмою.

Принцип доцільності і оперативності прийняття управлінських рішень адміністрації базувався на аналітичних даних, отриманих в ході внутрішнього контролю.

Адміністрацією постійно проводились консультації та спільно розглядалися питання з такими структурними розподілами, як учнівська Рада школи, профспілковий комітет.

Освітній процес відбувався в одну зміну.

Робота школи починається з обліку дітей та підлітків віком 6-18 років та дітей, яким до 01.09 поточного року виповнюється 5 років, що проживають а нашому мікрорайоні.

В школі наявні:  • книга обліку руху учнів;

  • класні журнали 1-11-х класів;

  • особові справи учнів.

Зазначені документи ведуться та зберігаються у відповідності до Інституції з ведення ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах І-ІІІ ступенів, яка затверджена наказом МОН України №676 від 25.06.2018 року та власної Інструкції з діловодства, затвердженої наказом директора школи № 139 від 29.12.2018року. .

Дирекцією школи систематично проводиться контроль за веденням шкільної документації. Окрема увага в ході перевірки була приділена організації своєчасної та якісної перевірки учнівських зошитів, записів у класних журналах, ведення особових справ. Результати контролю засвідчили, що більшість педагогів працюють над удосконаленням культури діловодства.

Але у 25% вчителів наявні факти неякісного або несвоєчасного заповнення сторінок класних журналів, є зауваження щодо ведення класних журналів як у вчителів-предметників, так і у класних керівників. За підсумками перевірок підготовлені довідки, накази, які заслухані на нарадах при директорі.

Контингент учнів у школі становив 150 учнів на початку року і 150 школярів на кінець навчального року.

Для реалізації в повному обсязі інтересів старшокласників, побажань батьків у школі ІІІ ступеня працювали економічний профіль (10 клас), філологічний профіль (11). Якісний показник у цих класах становить 65-72%.

Однак, поряд із здобутками в результаті аналізу стану впровадження профільного навчання в нашій школі є і проблеми:  • відсутність мотивації до вибору профілю навчання учнем;

  • несистемний психолого-педагогічний супровід;

  • недостатня роз’яснювальна робота з батьками щодо усвідомлення вибору учнем профілю навчання;

  • недостатній аналіз впливу зовнішнього середовища та внутрішніх можливостей учня.

Тринадцять дев’ятикласників отримали свідоцтво про базову освіту особливого зразка.

На високому і достатньому рівнях школу закінчили 50 учнів, що становить 42%. В порівнянні з минулим навчальним роком цей показник знизився на 5%.

Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка