Практика застосування Духовних ЗнаньСторінка1/24
Дата конвертації08.04.2019
Розмір5,52 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   24Практика застосування Духовних Знань.
Присвячується пам’яті українського ясновидця (провидця), пророка, волхва та патріота Петра Дементійовича Утвенка.
Якби ви вчились так, як треба,

то й мудрість би була своя!”

Т. Г. Шевченко
Правда – точно гірке питво, неприємне на смак,

але здатне відновлювати здоров'я.

Оноре де Бальзак
Сліпа людина не бачить Сонця, але Воно існує!
Щастя – то є гармонія з самим собою, Природою, Богом.
Поки Люди не навчаться бачити відкритими очима,

поки й на Землі буде морок!Природа (Всевишній, Бог) дає Людині підказки на кожному кроці для того, щоб Вона, ідучи далі, вже не спотикалася та була готова до можливої “напасті”, не переймалася, а думала як себе повести у тій ситуації, яку їй “спланувала” Доля!


Всі зараз кажуть про духовність, але не всі розуміють, що воно є, та, що з тими добутими знаннями робити. Часто духовність, невидиму у звичайному розумінні, божественний світ закону та буття плутають та зрівнюють з моральністю... Духовний (надвисокий, божий, нематеріальний, не речовинний) світ та його закони буття не кожному дано бачити або відчувати. Петру Утвенку дано було Богом бачити та відчувати матеріальний і нематеріальний світ. Він міг “бачити” істину у будь якій справі чи явищі, не тільки при лікуванні хворих. Це геніально. Я вважаю, що Геніальність – то осягнення простоти Істини тільки доведеної до мас (людей)...

Одні кажуть без віри неможливо жити, інші, що в основі лежать знання. А я б сказав так: “Без віри і знання ніхто б не сприйняв і не здобув би”. Навiть дитину вчать на вiрi у явище, а потім вона на своєму досвіді переконується у його існуванні. А хто не вірить батькові, той “набиває шишки”.

Коли тобі кажуть, що це Знання, ти теж їх спочатку сприймаєш на Віру. А потім, можливо, колись у житті ти їх перевіряєш, застосовуєш. У релігії, наприклад, Віра відіграє основну роль. Та часто Віра в релігії сліпа, відірвана від реалії. Не правильно пояснюють людям значення її для щасливого життя... Не треба плутати Істини життя в гармонії з Природою з ритуальною магією, що провадиться у всіх релігіях, і у християн, і у рідновірів теж. У кожного свої звичаї, традиції, свята, славлення і т.п., у кожної людини є своє свято – свій день народження...

Але далеко не все середня Людина може перевірити, осягнути та примінити. От і дає нам Бог можливість долучитися до Його задуму, посилає на Землю людей-провідників, які можуть зрозуміло трактувати Істину. Одним із них був наш земляк Петро Утвенко, день народження якого 1 червня 1922 року завжди святкувалося 2 червня, бо так у паспорті записали.

Таких Бого-Людей на Землі було дуже мало, але тільки вони могли все про все знати. Бог посилає їх для нас, щоб запобігти катастроф, правильно розвиватися та щасливіше жити, відкриваючи великі таємниці Всесвіту. Дід Петро був одним з них. Він черпав Знання з Космосу - від Бога, йому не потрібно було спочатку Вірити, а потім перевіряти - він зразу все Відчував i Знав. Всі останні люди повинні вірити Знанням таких людей. “Заглядати їм в рота”, що він скаже, щоб було правильно з точки зору Вселенського Розуму – Бога.

Люди мають Знання, але не всі вміють ними скористатися, не всі хочуть навчатися, бо лінь, не всі бачать – знають – відчувають, бо інколи не вірять і не розвиваються. От Бог i не дає всім зразу суперiнтелект, чи суперздiбностi. Йому все видно згори, надiляє своїми Знаннями тільки вибраних. Бо була б катастрофа, якщо злі мали б суперсилу, вони б підкорили Світ на свій лад. На наше щастя цього не буде, бо є невидимий контроль, хоч це для Вас може здаватися дивним.

Дід Петро був одним з тих, хто хотів для України Щастя, бо інакше б не втрутився б у політику останній рік свого життя - приймав-би всих підряд, або зовсім нікого, бо кволий був, ще біля 30-ти невитягнутих осколків з Війни ржавіло у його тілі, тому Бог забрав його душу на небо тільки тоді, коли тіло вже почало дуже гнисти. Але він Знав, хто, на що здатен, кому треба що сказати, кому допомогти. От де мудрість! То й сказав за 40 днів до своєї смерті (21 грудня 2004 року), бо знав про небезпеку та, що скоро сам покине цей світ: “Привезіть мені травленого”. І привезли, і допоміг Дід Петро – від небезпеки врятував нашого нинішнього Президента В.А. Ющенка. А ще наказував передати, щоб маску зняв, яку йому приклеїли під наркозом для того, щоб люд від нього відвернувся, та очистив свій організм травами, і, щоб нікого не боявся!

Істина одна і не може бути різною! Різні можуть бути тільки її описи, і то дуже близькі. Так як відчуття - одне, але кожен трішки по різному його опише, як картину.

Пророк на те і живе, щоб його слухали, та робили правильні висновки, і якщо він скаже, що це можна поправити так і так, то щоб виконували! Бо невиконання призведе до наслідків, які він передбачає. Історія тому нас вчить. Візьміть, скажімо, Біблію (Євангелії) – там прикладів достатньо. Хоч деякі і намагаються довести, що в ній багато “перекручень” святого писання, та то хай буде на совісті тих, хто її спотворив – наплодив “варіантів”.

Те що “світ на брехні” ще не означає, що всi брешуть. Люди породили систему брехні, Люди повинні цю систему і зламати. Бог не вводить людей у спокусу! У книзі “ЯСНОВИДЕЦЬ…” про життєвий шлях Петра Утвенка – Правда. І вона для всіх, хто ще здатен її (Правду) сприйняти. Навіть про НЛО (потужне сяйво) на городі явно написав, бо був приліт інопланетного корабля, і описав як вони виглядали. Щоб подати людям реальну правду... В мене на плівках є розповідь i про це і хто може підтвердити.

Хтось може зауважити, що розповіді про ясновидців та знахарів це повернення до рівня печерної свідомості. Зараз, мовляв, наука всим заправляє. А хто Вам сказав, дорогі друзі, що свідомість наших далеких пращурів – дідів – бабць – прадідів була гіршою за ту, що дала в наш час можливість стерти з поверхні Землі Хіросіму i Нагасакі, організувала аварію на Чорнобильській АЕС i т.п. Хіба нормальна свідомість може Природу губити - нагадити там де й сама живе? Наприклад з нафтою: видобутком та експлуатацією загадили такі обширні території; замість того, щоб напрягти мізки та знайти можливість експлуатації іншого енергоносія. Просто “нафто-магнатам” не вигідно не по їхньому жити, бо нафта безкоштовна в недрах Землі - тільки добувай і будуть надприбутки. А от флора і фауна у загибелі – мисливці скаржаться, що звірі покидають райони де хоч трохи пролилось нафтопродуктів, зникають... А те, що молоді майбутні мами вживають горілку, курять і т.п., то хіба ж діти та нація буде здоровою. На запитання, хто ж Діду так дітей та людей калічить, він відповів, - “горілка”!

При такій рекламі, яка зараз у нас, можна вкласти в бідну незахищену голову будь-що. Це тільки каже про те, що реклама зроблена професіоналами, але не про ПРАВильне, не про Боже вона. Як кажуть, що коли людині 10 разів сказати, що вона свиня, то на 11-й раз вона зарохкає. Отож рекламодавці цим користуються і поширюють заради надприбутків негативну інформацію, впливають на підсвідомість та забирають істинне щастя. Споюють, отруюють надлишком хімікатів, задурманюють, сіють злість і жах, пропагують негатив завернутий у золоту обгортку... і т.п. - самі подумайте. АЛЕ не розуміють, що на Той світ - нічогісінько з собою не заберуть після смерті!

Віра допомагає нам у житті, але не лікує (принаймні швидко, дії потрібно здійснювати), будьте реалістами. Лікує або ж сильне біополе, спрямована думка і спрямоване слово, або природна допомога трав. Зцілення – то дія біополем сильного, дужого. До Діда Петра зверталися про допомогу ті, котрі вже були “списані” лікарями. Та він їх “ставив” на ноги. А здатність “намагнічування” своїм біополем затвори гармат танків у дні війни, щоб не стріляли по нашим, чи рентген-апарат у районній лікарні. Це що, по вашому, грачки чи казки? Люди люблять народні “казки”, бо легкість на душі відчувають, а всі ледачі і не хотять їх втілювати. Як казав Дід Петро: “Лінь, - то сама велика зараза”! Лінь треба “викорчовувати” з себе кожному. Але відносно Діда Петра “казки” - то насправді реальні справи. Просто він хотів, щоб люди ставали щасливими – от і допомагав чим міг, і хто його слухав – спасалися та зцілювалися.

Щастя - це відчуття в Людині легкості, енергетичної, духовної насиченості, таланту Життя та потяг до Творіння, а потім милування від своїх Результатів. Це Буття у гармонії з собою та Природою. Це, якщо хочете, має стати Способом Життя!

Його поради та настанови, які він “бачив” у духовному світлі Знань від Всевишнього, – тому підтвердження. Вивчайте самі та навчайте чадо своє, воно наше продовження життя на Землі.


Каталог: doc
doc -> «Соціальна педагогіка»
doc -> Тема: Лірична драма І
doc -> Урок з елементами інсценування Учитель української мови та літератури Івашиненко Н. А. м. Макіївка
doc -> Таблиця за творами української літератури
doc -> Основи здоров’я
doc -> Програма харків 014 Порядок роботи конференції листопада 2014 р
doc -> Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках математики, як засіб підвищення результативності навчання з досвіду роботи Кровіцької Л
doc -> Активні форми та методи навчання при вивченні спеціальних дисциплін у професійно-технічних навчальних закладах


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   24


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка