Пошуки удосконалення методики навчання комп’ютерних мереж для студентів інженерно-педагогічних спеціальностейСкачати 51,78 Kb.
Сторінка1/5
Дата конвертації16.04.2019
Розмір51,78 Kb.
  1   2   3   4   5
УДК 378.14

© 2005


Павленко М.П.
ШЛЯХИ УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДИКИ НАВЧАННЯ КОМП’ЮТЕРНИМ МЕРЕЖАМ СТУДЕНТІВ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ
Постановка проблеми. Однією із задач, що стоять сьогодні перед вищою освітою є підготовка молодого покоління до життя в інформаційному суспільстві. В сучасних умовах розвитку і широкого застосування комп'ютерної техніки випускники вищих навчальних закладів, і у першу чергу викладачі інформатики, повинні бути здатні самостійно шукати засоби раціонального вирішення проблем за допомогою сучасних технологій, грамотно працювати з інформацією і використовувати інформаційні технології [7]. Проте перш ніж впроваджувати нові інформаційні технології, зокрема комп’ютерні мережі в навчальний процес, потрібно ретельно дослідити можливість і необхідність їх використання та розробити відповідну методику.

Комп’ютерні мережі та мережеві технології є одними з основних складових сучасних інформаційних технологій. Аналогічно до того, як готовність педагогів до використання комп'ютера істотно залежить від рівня їх комп'ютерної грамотності [11], передумовою використання мережевих технологій є теоретичні знання про принципи роботи та структуру комп’ютерних мереж, про системи і засоби передавання інформації, а також про динаміку розвитку та еволюцію комп'ютерних мереж та мережевого середовища. Дослідження можливості застосування в навчальному процесі сучасних мережевих технологій, аналіз готовності майбутніх інженерів-педагогів до застосування їх у своїй професійній діяльності, а саме у викладанні відповідних дисциплін в середніх професійно-технічних закладах навчання, визначає актуальність даної публікації.
Каталог: library -> Left menu -> Zbirnuk
Zbirnuk -> Кулешова В. В
Zbirnuk -> Вивчення ділової української мови (методом) спілкування у малих групах
Zbirnuk -> Моніторинг якості професійної підготовки інженерів-технологів постановка проблеми
Zbirnuk -> Традиційна форма контролю знань у вигляді співбесіди
Zbirnuk -> Інноваційні технології навчання при підготовці кваліфікованих робітників в системі професійно-технічної освіти постановка проблеми
Zbirnuk -> Трудове навчання, як навчальний предмет, відіграє важливу роль у формуванні особистості учня, розвитку його здібностей і обд
Zbirnuk -> І., Кривошлик А.І. Про проблему тестування при педагогічному контролі постановка проблеми
Zbirnuk -> Історія виникнення та становлення інженерно-педагогічної освіти
Zbirnuk -> Проблеми формування економічної освіти та виховання інженерів – педагогів


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка