ПоложенняСкачати 31,64 Kb.
Сторінка1/3
Дата конвертації24.03.2020
Розмір31,64 Kb.
  1   2   3

“Затверджую”

Ректор Київського національного університету


імені Тараса Шевченка

_________________________ акад.Скопенко В.В.

23 березня 2006 р.Положення


про науково-методичний центр організації навчального процесу

Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Розділ 1. Загальні положення

1. Науково-методичний центр організації навчального процесу Київського національного університету імені Тараса Шевченка (далі - Центр) створений у зв’язку з потребами організації навчального процесу в Київському університеті в реаліях сьогодення, що висувають нові вимоги щодо якості підготовки фахівців з вищою освітою, які обумовлені процесами кардинальних соціально-економічних перетворень, формуванням засад соціально-орієнтованої держави, необхідності створення рівних можливостей для діяльності у різних сферах суспільних відносин, розвитком світових інтеграційних процесів, впровадження сучасних технологій у навчальний процес.

2. Центр створюється для забезпечення дотримання державних стандартів освіти, сприяння створенню належних методологічних, навчально-методичних, науково-технічних, організаційних умов для організації навчального і виховного процесу в інститутах і на факультетах Київського національного університету імені Тараса Шевченка (далі - Університет).

3. Центр є структурним підрозділом Університету, який підпорядкований Ректору. Безпосереднє керівництво роботою Центру здійснює перший проректор Університету. Організовує роботу Центру директор.

4. Структура Центру:

директор Центру;

Сектор організації та контролю навчального процесу;

Сектор науково-методичного забезпечення навчального процесу;

Сектор комп’ютерних технологій у навчальному процесі;

Сектор координації роботи зі студентами.

5. З питань своєї компетенції Центр розробляє науково-методичні рекомендації щодо організації навчального процесу та координації роботи зі студентами, які обговорюються на службових нарадах в Центрі.

Науково-методичні рекомендації передаються для розгляду першому проректору Університету і у разі необхідності впроваджуються наказом або розпорядженням Ректора університету.

6. З питань повноважень Центру директор Центру має право проводити наради заступників деканів факультетів, заступників директорів інститутів з навчальної і виховної роботи, методистів та лаборантів кафедр, факультетів, інститутів.
Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка