Положення про виявлення, вивчення, узагальнення та поширення передового педагогічного досвіду в загальноосвітніх навчальних закладах чернівецької області чернівці Загальні положенняСторінка1/20
Дата конвертації28.12.2018
Розмір0,55 Mb.
ТипПоложення
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   20

Департамент освіти і науки молоді та спорту

Чернівецької обласної адміністрації

Інститут післядипломної педагогічної освіти

Чернівецької області


ПОЛОЖЕННЯ

ПРО ВИЯВЛЕННЯ, ВИВЧЕННЯ, УЗАГАЛЬНЕННЯ ТА ПОШИРЕННЯ ПЕРЕДОВОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ДОСВІДУ

В ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Чернівці

1.Загальні положення
1.1. Виявлення, вивчення, узагальнення та поширення передового педагогічного досвіду є формою підвищення фахового рівня керівників та педагогічних працівників.

1.2. Положення розроблено відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту», «Про дошкільну освіту», інших законодавчих актів, наказів МОНМС та інших центральних органів виконавчої влади.


1.3. Передовий педагогічний досвід - творче, активне засвоєння і реалізація вчителем у практичній діяльності засобів і принципів педагогіки з урахуванням актуальних проблем і конкретних умов, особливостей дітей, учнівського колективу й особи вчителя.
1.4. Передовий педагогічний досвід характеризується високою результативністю, творчою новизною, тривалістю функціонування, актуальністю, перспективністю, науковою обґрунтованістю, раціональними витратами часу на досягнення високих результатів, дає стабільні позитивні результати в удосконаленні навчально-виховного процесу.
1.5. У проце­сі педагогічної діяльності досвід осмислюється, оновлю­ється, спираючись на психолого-педагогічну науку.
1.6. До передового досвіду, який підлягає вивченню, узагальненню та поширенню відносять також форми, методи, прийоми, засоби навчання та виховання, нові системи навчання і виховання або вже відомі на основі їх удосконалення, форми роботи педагогічних колективів, методи управління освітньою діяльністю.
1.7. Вивчення та поширення передового педагогічного досвіду формується відповідно до методологічного супроводу, що забезпечує можливість впровадження досвіду в педагогічну практику та його розповсюдження з оцінкою наслідків використання.
1.8. Планомірне проведення широкого кола заходів (виявлення, вивчення, узагальнення та поширення передового педагогічного досвіду) здійснюється закладами освіти, районними/міськими управліннями(відділами) освіти, районними/міськими методичними кабінетами, Інститутом післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області (далі - ІППОЧО).


Каталог: images
images -> Філософія дитинства в педагогічній спадщині В. О. Сухомлинського
images -> Наступність і перспективність як необхідна умова забезпечення безперервної освіти
images -> Муханова Ірина Федорівна удк
images -> Оздоровча спрямованість фізичного виховання анотація
images -> Рекомендації класним керівникам на орієнтовні форми роботи з учнями щодо формування навичок здорового способу життя
images -> Методичні рекомендації щодо вдосконалення системи роботи навчальних закладів з питань формування, збереження та зміцнення здоров’я учнів
images -> Загальна характеристика роботи
images -> Загальна характеристика роботи
images -> Математика, як навчальний предмет, покликаний передусім сприяти розумовому вихованню, особливо вихованню волі до цілеспрямован


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   20


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка