Положення про психологічну службу Кіровоградського державного педагогічного університету І. Загальні положенняСкачати 139,44 Kb.
Pdf просмотр
Сторінка1/7
Дата конвертації15.04.2020
Розмір139,44 Kb.
ТипПоложення
  1   2   3   4   5   6   7


Положення про психологічну службу
Кіровоградського державного педагогічного університету
І. Загальні положення
1.1. Психологічна служба є структурним підрозділом Кіровоградського державного педагогічного університету, який здійснює свою діяльність щодо забезпечення соціального супроводу та психологічного забезпечення навчально-виховного процесу серед студентської молоді. Вона є органічною складовою Психологічної служби системи освіти України.
Основною метою діяльності психологічної служби є психологічне забезпечення та підвищення ефективності педагогічного процесу, захист психологічного здоров’я і соціального благополуччя усіх його учасників: студентів, педагогічних і науково-педагогічних працівників.
1.2. Діяльність Психологічної служби забезпечується практичними психологами. За своїм статусом працівники Психологічної служби належать до педагогічних працівників і відповідно до чинного законодавства користуються всіма правами і гарантіями, передбаченими для них.
1.3. Структура та штатний розпис психологічної служби КДПУ визначаються вищим навчальним закладом та фінансуються за рахунок його власних коштів.
1.4. Завідувач служби відповідає за зміст, якість та результати її діяльності перед керівництвом ВНЗ. Не менше одного разу на рік звітує перед керівництвом ВНЗ, подає встановлену звітність та іншу інформацію до
Українського навчально-методичного центру практичної психології і соціальної роботи. За своїм статусом працівники психологічної служби належать до педагогічних працівників і відповідно до чинного законодавства користуються всіма правами й гарантіями, передбаченими для них.
1.5.
Психологічна служба університету безпосередньо підпорядковується ректору КДПУ.


1.6. Психологічна служба у своїй діяльності керується Конституцією
України, чинним законодавством, у тому числі Законами України «Про освіту», «Про вищу освіту», Положенням психологічної служби системи освіти України, Статутом університету, наказами ректора.
1.7. Працівникам Психологічної служби надаються окремі приміщення
(кабінети) для проведення консультативної, діагностичної, просвітницької, тренінгової, профілактичної, реабілітаційної та психокорекційної роботи.
1.8. Діловодство Психологічної служби здійснюється українською мовою, документація ведеться згідно переліку відповідно до листа
Міністерства освіти і науки України (від 27.08.2000р.,№1/9-352).
1.9. При психологічній службі можуть створюватися: групи швидкого реагування, які надають невідкладну психологічну допомогу, консультативні і тренінг-групи, студентські гуртки, творчі групи, групи волонтерів.Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка