Положення про методичну роботу в птнзСкачати 47,93 Kb.
Сторінка1/3
Дата конвертації14.01.2020
Розмір47,93 Kb.
ТипПоложення
  1   2   3

Методична робота

Методична робота  в училищі є системою заходів з аналітичної, організаційної, пошукової, дослідницької, науково-практичної, інформаційної діяльності, спрямованих на оперативне науково-методичне корегування навчально-виховного процесу, удосконалення змісту освіти, розвиток творчого потенціалу педагога, його професійної майстерності, а в кінцевому результаті на формування в учнів високого рівня робітничої кваліфікації.

Методична робота організована і проводиться на основі Положення про методичну роботу в ПТНЗ, є самостійним розділом річного плану роботи училища, в якому передбачено основні напрями роботи, направлені на надання практичної допомоги та сприяння підвищенню педагогічної майстерності викладачів і майстрів виробничого навчання. Складовою частиною є колективна, групова та індивідуальна форми роботи, що перебувають в органічній єдності , відповідають цілям і завданням, які стоять перед навчальним закладом та втілюються у різних формах, різними методами і засобами:

 - педагогічні ради, інструктивно-методичні наради, методичні комісії,  педагогічні читання, школи педагогічної майстерності та передового педагогічного досвіду, школи молодого спеціаліста, відкриті уроки, семінари, конференції, обласні методичні секції.

Ефективною формою методичної роботи є індивідуальна праця педагога, що є важливим аспектом творчої діяльності: майстер-клас, презентація творчих доробок, індивідуальні педагогічні виставки.

Методична робота реалізовується як через традиційні так і нетрадиційні форми її організації: методична толока, евріканські посиденьки, ярмарка ідей, фестиваль виховних заходів, салон педагогічної майстерності, майстер-клас, дискусійний клуб, педагогічний ринг тощо.

В системі методичної роботи найбільш наближеною до педагогічного працівника ланкою є методичні комісії -   основний масовий підрозділ, найбільш мобільний за реалізацією  поставлених завдань. Вони об'єднують педагогів за інтересами і створюють оптимальні умови для професійного й методичного зростання кожного педагогічного працівника, підвищення творчого потенціалу в цілому, а в кінцевому результаті – на вдосконалення навчально-виховного процесу, якості підготовки кваліфікованих робітників.

В системі навчально-методичної роботи училища діє 9 методичних комісій.
Каталог: metodika
metodika -> На основе особенностей восприятия и выделяются ведущие задачи ознакомления с книгой на каждом возрастном этапе младшему дошкол
metodika -> Методичні вказівки та індивідуальні завдання до вивчення дисципліни «Методика викладання у вищій школі» для студентів спеціальності 05130104 Хімічні технології тугоплавких неметалевих і силікатних матеріалів
metodika -> Характеристика дисципліни
metodika -> Методика ознайомлення дітей з предметним довкіллям
metodika -> Витяг з додатка до листа Міністерства освіти і науки України від
metodika -> Робоча програма навчальної дисципліни методика викладання соціологічних дисциплін
metodika -> 1. Робота в парах: змінних і постійних
metodika -> Методичні рекомендації щодо вивченння фізики та астрономії у 2014-2015 навчальному році


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка