План роботи середньої загальноосвітньої школи №22 ім. В. Стефаника м. Львова на 2017/2018 н рСторінка1/6
Дата конвертації27.04.2020
Розмір2,41 Mb.
ТипПлан роботи
  1   2   3   4   5   6


План роботи

СЕРЕДНЬОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ

22 ім. В.Стефаника


м. Львова

на 2017/2018 н.р.

Обговорено і затверджено

на засіданні педагогічної

ради школи 31.08.17року

голова педагогічної ради

Бліновська І.О.

Секретар Мозола Х.Р.

Зміст

І. Аналіз роботи школи за 2016/2017 н.р


 1. Організаціцно-педагогічні заходи

 2. Робота з обдарованими дітьми

 3. Навчально-методична робота

 4. Внутрішньошкільний контроль

 5. Педагогічні ради, наради при директорові.

 1. Виховна робота

 2. Вшанування закону про мову.

IX. Охорона здоров'я та життя дітей. Заходи з техніки безпеки, охорони праці, санітарно профілактичні та оздоровчі заходи

 1. Медичне обслуговування.І . Аналіз роботи школи за 2016/2017 н.р

Навчально-виховний процес у школі здійснювався у відповідності до робочого навчального плану, погодженого з відділом освіти Шевченківської районної адміністрації та плану роботи школи на 2016-2017н.р.

На початку року були видані всі необхідні накази, складений розклад уроків, факультативних та індивідуальних занять, затверджено режим роботи групи продовженого дня.

На кінець навчального року у школі працює 40 педагогічних працівників, з них 38 жінок.

Кваліфікаційний рівнь педагогічних працівників такий:

- спеціалістів вищої категорії - 21

- спеціалістів І категорії - 5

- спеціалістів ІІ категорії - 4

- спеціаліст - 7

Звання ст..уч-8

Вч-мет -4

Навчання проходило за 5-денним робочим тижнем, у першу зміну. Групи продовженого дня працювали з 12.40 до 18.40. У школі функціонує з 1 по 8 клас 1 на паралелі з поглибленим вивченням англійської мови.Години за вибором (варіативна частина навчального плану ) були використані таким чином: • у 10 класі на вивчення громадянської освіти математики, географії;

 • у 5 – Б і 6б класах на вивчення української мови;

 • у 6 – б класі на вивчення математики,

 • у 5-х класах - Львовознаства ;

 • у 1б,2б,3б,4б класах на вивчення української мови та математики.

У всіх класах читався предмет “ Християнська етика”

Протягом 2016/2017 н.р. атестувалося 3 вчителів: –Гузенко О.В на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та раніше присвоєному педагогічному званню „старший учитель“,, Дмитрасевич О.А.- на присвоєння «спеціаліст вищої категорії»,– Свищ Н.В. на присвоєння «спеціаліст ІІ категорії»,  • Впродовж року вчителі школи провели ряд музейних та пленарних уроків:

- пленарний урок в еколого-натуралістичному центрі для учнів 3-А класу (кл.кер.Плювак Л.В) на тему:»Рослинний і тваринний світ рідного краю» .
Вчитель Макар М.З. провела бібліотечний урок на тему «Малюнки за творами сучасних дитячих авторів» та урок в музеї Івана Франка «Казки Івана Франка в ілюстраціях»,вчитель хімії Стецик М.Т. провела урок в музеї-аптеці Галичфарму. Проведено музейний урок для учнів 5-Б та 6-Б класів вчителями Кіт Л.О. та Свищ Н.В. в музеї ім. А.Шептицького на тему: «Гравюра і мистецтво 20 століття».
З метою виявлення, підтримки обдарованої учнівської молоді 26 учнів нашої школи в І семестрі 2016 р. були учасниками районних учнівських олімпіад з української мови та літератури, математики, фізики, хімії, біології, географії, історії, інформатики , англійської мови, правознавства, трудового навчання. У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад 4 учні стали призерами:

Смаїлов Ружді – учень 6-А класу, ІІІ місце, математика;

Данилюк Юліан – учень 7- А класу, ІІ місце, математика;

Кунинець Святослав –учень 8-А класу, ІІІ місце, інформатика;

Зайдова Вікторія – учениця 10 класу, ІІ місце, історія.
Відзначено подяками відділу освіти управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради учителів, які підготували учнів призерів: Бліновську І. О., Кшиш С. Д., Олійник М. В.,

Янковську І. І.

З метою піднесення престижу української мови та літератури серед молодого покоління, заохочення учнів до вивчення рідної мови, виявлення обдарованої учнівської молоді, виховання у молодого українства поваги до мови і традицій свого народу відбувся ІІ етап VI І Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка. Призерами районного конкурсу стали учні нашої школи:

Сайко Марія - учениця 5-Б класу, ІІ місце;

Потравна Валерія – учениця 6-Б класу, ІІІ місце;

Касьян Софія – учениця 7-Б класу, ІІ місце.

Відзначено подякою відділу освіти управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Романюка Є. В., вчителя, який підготув учнів призерів.

З метою зацікавлення до поглибленого вивчення математики, історії її розвитку та дослідження наукового шляху видатних українських математиків, вдосконалення використання комп`ютерних технологій у дослідницькій роботі, 26-27 квітня 2017 року на базі нашої школи відбувся районний Фестиваль «Математичний вернісаж». Гостями фестивалю були Ольга Гісь – кандидат фізико-математичних наук, психолог, автор інноваційних підручників з мислення та творчої математики, Андрій Іванович Миляник – заступник Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти та голови шкільних методичних об’єднань вчителів математики . У Фестивалі взяли участь представники 23 шкіл району. Переможцями, нагородженими дипломами І ступеня стали учні і нашої школи:

Жук Віталій, учень 5-А класу;

▪ Данилюк Юліан, Терех Єлизавета, учні 7-А класу.

Призерами, нагородженими дипломами ІІ ступеня стали:

▪ Смаїлов Ружді, учень 6-А класу;

▪ Олефіренко Олена, Білик Богдан, учні 10 класу.
. Відзначено подяками відділу освіти управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради учителів, які підготували учнів переможців та призерів районного Фестивалю «Математичний вернісаж»: Бліновську І. О., Книш С. Д., Буштин О. Л.

Учні школи є активними учасниками Міжнародних конкурсів «Кенгуру», «бобер», «Колосок». У конкурсі «Кенгуру» взяло участь 87 школярів. З них: відмінний результат -31учень, добрий -35. У конкурсі «Бобер» - 17 учнів. З них 11-добрий результат. У конкурсі «Колосок» 101учасник. Золотий сертифікат-60, срібний 29.

Успішність учнів школи за рік:


Учні школи протягом року брали активну участь у всіх конкурсах, фестивалях, змаганнях як шкільного етапу так міського і обласного.

Учні школи взяли участь у фестивалі « Сурми звитяги» , де посіли призові місця: ІІ місце у конкурсі малюнків - уч. 9 класу Шпирка Любомир ( вч. Янковська І.І.)

ІІІ місце – у номінації вокальний твір театр «Камертон» - кер.Кіт Л.О.

ІІ місце – у номінації художнє читання уч. 10 класу Олефіренко Олена ( вч. Савчак Г.В.)

ІІІ місце – у номінації художнє читання – уч. 7-Б класу Хараїм Юлія, Галаджун Андрій ( вч.Поліщук Л.В.)
У районному фестивалі «Розквітай же слово» Галаджун Андрій ( 7- Б клас) – став лауреатом конкурсу читців сучасної укр.поезії «З Україною в серці» ( вч. Романюк Є.В.);

З метою вшанування пам'яті Великого Кобзаря, вивчення й популяризації його творчої спадщини, вироблення в школярів майстерності художнього читання у школі проведено конкурс читців поезії Тараса Шевченка «Беру «Кобзар» у руки знову, немов святий щоденний хліб» серед учнів 3-11-х класів. У конкурсі взяли участь 19 учнів 5-11 класів.


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка