План роботи методичного об’єднання вчителів початкових класів на 2013/2014 навчальний рікСторінка1/5
Дата конвертації26.03.2020
Розмір9,28 Mb.
ТипПлан роботи
  1   2   3   4   5

Затверджено рішенням

методичної ради

Парутинської ЗОШ I – III ступенів

від ___19.09.2013р.________ протокол №1
План

роботи методичного об’єднання

вчителів початкових класів

на 2013/2014 навчальний рік


Голова методичного об’єднання:

Каганюк Людмила Андріївна


І. Вступ.
Члени методичного об’єднання вчителів початкових класів у 2012 -2013 навчальному році працювали над проблемою « Ефективність розвитку компетентної особистості засобами сучасного уроку». З цією метою було проведено чотири методоб’єднання вчителів початківців. Робота кожного мала як практичний, так і теоретичний напрям.

Аналіз роботи МО за минулий рік показав, що підвищився науково – теоретичний та методичний рівень викладання предметів, посилилась увага до виховної роботи та розвивальної функції навчання, до пошуку його ефективних форм і методів.

Адміністрацією школи були відвідані уроки вчителів з метою перевірки навчальних досягнень учнів. В кінці навчального року були проведені зрізи знань з математики, української мови, читання. У четвертому класі на належному рівні учні справились з ДПА.

Відмічено, що вчителі формують культуру писемного мовлення, проводять систематичну роботу з вивчення орфографії, стежать за охайністю зошитів, вимагають від учнів уважно ставитись до оформлення письмових робіт, вчать дітей культури мовлення, правильності вираження своїх думок, розвивають швидкість обчислювальних навиків. На уроках проводиться і виховна робота. Вчителі прививають любов до рідного краю, до рідної мови, розвивають інтерес до навчання.

Контрольні роботи з математики і української мови проведено згідно з навчальними програмами в повному обсязі.

Всі діти вклалися в техніку читання. В цьому сприяли конкурси читців – декламаторів, вікторини, участь в театральному видовищі.

Змістовно, на високому науково-методичному рівні були проведені уроки вчителями початківцями під час взаємовідвіданих уроків. На уроках використовувались інноваційні методи навчання.

У вересні учні початкових класів прийняли активну участь у спортивному змаганні. Кожна команда була нагороджена подякою.

Цікаво пройшло новорічне свято. Діти зустрілися з казковими акторами з міста Миколаєва. Учні дивилися виставу, приймали участь у конкурсах, вікторинах, хороводах. Участь разом з дітьми приймали і їх батьки.

Учні 2 -4 класів прийняли активну участь у природоохоронній акції «Щедра годівничка», яка була організована Національним природним парком «Білобережжя Святослава» та Регіональним ландшафтним парком «Кімбурська коса». Під час якої учні приймали участь у святі зустрічі птахів,

у конкурсі виготовлення годівничок, у конкурсі малюнків, самі складали вірші про пернатих друзів. Вчителями була надрукована стаття «Допомога нашим пернатим друзям» в газету «Чорноморська зірка». За цю роботу кожен клас був нагороджений дипломом.

Вихователем Колос Т.В. та вчителем 1 класу Якушовою І.В. з великим інтересом для дітей та батьків був проведений ранок «День прощання з букварем».

Протягом року діти зустрічалися з бібліотекарем школи Богатирьовою Надією Михайлівною. Вона провела з дітьми бібліотечні уроки: «Твої найкращі друзі – це книжки», «Твій кращий друг – підручник», вікторини, гра «Клуб веселих та начитаних».

Дуже була проведена цікава зустріч дітей з книгою «Чорноморська скринька».

Цікаві тести, бесіди були проведені психологом Бень Н.М.

Учні 3-4 класів прийняли участь у шкільних олімпіадах. Перше місце у районі посів учень четвертого класу Паршиков Міша з предмета «Я і Україна. Також він прийняв участь з цього предмета в обласній олімпіаді.

Активну участь прийняли учні 1-4 класів у конкурсах «Колосок», «Кенгурятко». Діти були нагороджені сертифікатами.

Курсову перепідготовку пройшла вчитель 3 класу Менько О.П.

Шарандак П.С. являється членом авторської творчої майстерні з проблеми «Становлення статево компетентної особистості дитини від народження до 10 років у процесі взаємодії з батьками та педагогами». Автор Лія Миколаївна Олійник.

Свою діяльність вчителі початкових класів спрямовують на пошук наукових новинок, на створення творчої атмосфери, модернізацію форм та засобів навчання, виховання дітей, а головне – на реалізацію принципу рівноправного діалогу між учнями і вчителем.Аналіз роботи педагогів, членів МО дає підставу зробити висновок, що завдання які випливають із науково – методичної проблеми об’єднання виконано.Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка