ПідготувалаСкачати 36,51 Kb.
Сторінка1/4
Дата конвертації04.04.2019
Розмір36,51 Kb.
  1   2   3   4
Інна Олексіївна Большакова,

методист НМЦ

дошкільної і початкової освіти

ІППО КУ імені Бориса Грінченка


Естетичне виховання дітей дошкільного віку
Що таке прекрасне? Відповідь на це запитання діти починають шукати вже в ранньому віці. Провідниками дитини у світ краси і гармонії стають спочатку батьки, а пізніше й вихователі. Що ж таке естетичне виховання?

Естетичне виховання — послідовне формування в дітей естетичного ставлення до життя, розвиток сприймання і розуміння прекрасного в мистецтві, природі, взаєминах людей, художніх потреб і здатності до художньої творчості. Філософською основою теорії естетичного виховання є естетика.

Есте́тика — наука, що вивчає природу естетичної свідомості (діяльності людини і суспільства, буття). Метою естетики є філософське вивчення мистецтва і формування критичних суджень про мистецтво. Естетика, крім питань природи краси, охоплює також загальні питання оцінки мистецьких предметів: що ми маємо на увазі, коли говоримо, що якийсь мистецький виріб є добрим і як ми визначаємо стандарти такого судження? Об'єктивні підходи переконують, що краса чи цінність є в самому об'єкті і що самі естетичні судження є або правильними, або помилковими.
Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка