Перелік тем, що виносяться на додатковий вступний істит до аспірантури зі спеціальності «публічне управління та адміністрування» Тема Публічне управління – системне суспільне явищеСкачати 269,14 Kb.
Сторінка1/14
Дата конвертації13.10.2019
Розмір269,14 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   14

ПЕРЕЛІК ТЕМ, ЩО ВИНОСЯТЬСЯ НА ДОДАТКОВИЙ ВСТУПНИЙ ІСТИТ ДО АСПІРАНТУРИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ»Тема 1. Публічне управління – системне суспільне явище

Предметна область теорії публічного управління: управління суспільством – головне призначення публічного управління. Поняття та види публічного управління. Модель публічного управління. Методологічна основа теорії публічного управління. Парламентаризм як суспільно-політичне явище.

Публічне управління та людина. Держава, її права і обов’язки щодо особи. Права, свободи й обов’язки людини і громадянина у сфері державного управління. Взаємодія громадянина й органів управління. Обов’язки органів управління щодо громадян. Публічне управління і колектив. Різновиди колективів і публічне управління. Публічне управління і суспільство. Місце і роль сучасних інститутів публічного управління та владно-політичних процесів у демократичних суспільствах. Специфіка публічного управління. Публічне управління як спеціальна наукова теорія.
Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   14


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка