Останнім часом інформаційно-комунікаційні технології стали одним з найважливіших факторів, що впливають на розвиток економічної сфериСкачати 57,32 Kb.
Сторінка1/4
Дата конвертації09.04.2019
Розмір57,32 Kb.
  1   2   3   4
Новак В.О., к.е.н.,

Симоненко Ю.Г., к.е.н.,

Луцький М.Г., к.т.н.

Національний авіаційний університет,
ІНФОРМАТИЗАЦІЯ

ЯК КОНКУРЕНТНА ПЕРЕВАГА ПІДПРИЄМСТВА

Розглядаються основні складові та переваги інформаційного забезпечення менеджменту підприємств, завдяки яким формуються або реалізуються стратегічні програми, розглядаються компоненти, що забезпечують розвиток інформатизації підприємства.

Постановка проблеми. Останнім часом, інформаційно-комунікаційні технології стали одним з найважливіших факторів, що впливають на розвиток економічної сфери. Багато країн в повній мірі усвідомили ті колосальні переваги, які несе з собою розвиток і поширення інформаційно-комунікаційних технологій. Вже ні в кого не викликає сумніву той факт, що рух до інформаційного забезпечення менеджменту підприємств – це шлях до лідируючих позицій на ринку, прагнення бути обізнаним першим щодо змін, які відбуваються в полі діяльності їх інтересів.

У розвинених країнах існує ефективно функціонуюча ринкова економіка, що забезпечує постійний ріст інформаційних потреб і платоспроможний попит на інформаційні продукти та послуги, а також потужний середній клас, що є основним споживачем інформаційних послуг. Економіки цих країн мають у своєму розпорядженні вільні засоби для інвестування розвитку інформаційно-комунікаційної інфраструктури. В таких країнах існують державні стратегії і програми формування інформаційного забезпечення підприємств та їх зв’язків із споживачами різних категорій.
Каталог: bitstream -> NAU
NAU -> Гуманітарна освіта в технічних вищих навчальних закладах
NAU -> Желуденко М. О. Різні підходи до визначення цінностей в аксіологічних теоріях
NAU -> Конспект лекцій з дисципліни «історія держави і права україни»
NAU -> Менеджменту якості
NAU -> Володимир Тименко к п. н., доцент м. Київ Особливості використання методу аналізу
NAU -> Загальна характеристика роботи
NAU -> Л. В. Бондар Особливості адаптації першокурсників до умов навчання у вищому навчальному закладі
NAU -> Лілія Рябокінь
NAU -> Програма навчальної дисципліни «Антропологія»
NAU -> Знання «Етики та етикету світових релігій як духовного феномена» є невід’ємною умовою становлення кожної людини як особистості і особливо студентської молоді майбутньої еліти держави


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка