Основні напрямки та функції діяльності факультетуСкачати 106,57 Kb.
Сторінка1/19
Дата конвертації29.03.2019
Розмір106,57 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   19

Міністерство освіти і науки

України
Маріупольський державний

університет


ЗАТВЕРДЖУЮ

Ректор МДУ

__________________ К.В.Балабанов

«____»____________2016 р.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ФАКУЛЬТЕТ Маріупольського державного університету
1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Положення про факультет Маріупольського державного університету (далі – Положення) розроблено на підставі Законів України «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про наукову і науково-технічну діяльність», інших законів та нормативно-правових актів Міністерства освіти і науки України, Статуту Маріупольського державного університету (далі – МДУ) та Колективного договору.

1.2. Факультет – це структурний підрозділ МДУ, що об’єднує не менш як три кафедри та/або лабораторії, які у сукупності забезпечують підготовку не менше 200 здобувачів вищої освіти денної форми навчання. Факультет здійснює підготовку здобувачів вищої освіти з однієї чи кількох споріднених спеціальностей.

1.3. Діяльність факультету спрямована на якісну підготовку фахівців з врахуванням сучасних досягнень науки і практики за галузями знань.

1.4. Факультет створюється, реорганізується чи припиняє свою діяльність наказом ректора МДУ, який видається на основі рішення Вченої ради МДУ. Офіційна назва факультету встановлюється рішенням Вченої ради МДУ при його створенні чи реорганізації та повинна відповідати галузі (галузям) знань, з якої(их) здійснюється підготовка фахівців. Можливе встановлення назви в залежності від форми навчання чи підвищення кваліфікації.

1.5. Факультет реалізує функцію організації та управління підготовкою здобувачів вищої освіти за бакалаврським та магістерським рівнями вищої освіти, а також за освітньо-науковим рівнем доктора філософії та науковим рівнем доктора наук.

1.6. Факультет забезпечує підготовку фахівців за денною, заочною (дистанційною) формами навчання за рівнями вищої освіти.

1.8. Об’єктами управління якістю вищої освіти на рівні факультету є:

1.9. У своїй діяльності факультет керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про наукову і науково-технічну діяльність», іншими законами та нормативно-правовими актами Міністерства освіти і науки України, Статутом МДУ, Колективним договором, організаційно-розпорядчими документами адміністрації університету, Вченої ради МДУ та факультету.

1.10. Зміст та регламентацію роботи факультету визначають річні та перспективні плани роботи факультету.

1.11. Керівництво факультетом здійснює декан, який має науковий ступінь та/або вчене (почесне) звання відповідно до профілю факультету.Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   19


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка