Організаційні питання навчального року у 2016 2017 н р. робота шкільного колективу була спрямована на реалізацію іv етапу науково методичної проблеми «Формуємо соціалізуючий простір»Сторінка1/6
Дата конвертації29.04.2020
Розмір1,05 Mb.
  1   2   3   4   5   6Організаційні питання навчального року

У 2016 - 2017 н. р. робота шкільного колективу була спрямована на реалізацію ІV етапу науково - методичної проблеми «Формуємо соціалізуючий простір».

Мета якого:

1) удосконалити структуру(модель) соціалізуючого освітнього простору.

2) Забезпечення високого рівня розвитку особистості педагога та його професійної майстерності в організації та здійснені навчально-виховного процесу,у самовдосконаленні, самореалізації, підвищенні кваліфікації.

3)здійснити встановлення соціального партнерства зі всіма суб’єктами освітнього простору .

Основні напрямки роботи:


  • Формування демократичної громадянськості через навчальний процес шляхом викладання наступних навчальних предметів –Я у світі, Людина і світ, Етика,Основи правознавства.

  • Формування громадянськості на основі позаурочної діяльності, перш за все здійснення соціальних проектів.

  • Формування в дітей соціально-життєвих компетентностей, які і стануть базовими в процесі ефективної соціалізації учнівської молоді.

Були визначені основні завдання школи:

  • спрямування роботи всього педагогічного колективу та інших спеціалістів за темою дослідження на розробку оригінальної моделі соціалізуючого освітнього простору;

  • активізація роботи з батьками дітей та учнів з урахуванням їх вікових особливостей соціалізації шляхом проведення спільних свят, екскурсій, походів;

  • сприяння набуттю учнівською молоддю соціального досвіду, успадкування нею духовних надбань українського народу;

  • надання учням допомоги у формуванні нового інтелектуального бачення світу та свого місця в ньому, розвитку здібностей, їх повноцінної реалізації в різних видах діяльності;

  • налагодження партнерських відносин між школою та всіма ресурсами громади.

Колективу закладу вдалося створити творчу атмосферу, здоровий морально – психологічний клімат у колективі утвердження демократичного стилю спілкування, творчих дискусій підвищення ролі самоосвіти вчителя зростання педагогічної майстерності вчителів.

Розв’язання проблем та завдань школи, затверджених педколективом на навчальний рік, дозволило шкільному колективу досягти певних результатів. Учні школи приймали участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016 – 2017 році: з історії ІІ місце зайняла - Стадницька Євгенія 11 клас; з географії з краєзнавством ІІІ місце - Стадницька Євгенія 11 клас; з німецької мови ІІ місце – Рибальська Вікторія 9 клас; (вчителі Синявська Г.В.,Кобиляцька Т.З. Пірог Т.В.) Заступнику директора школи з навчально – виховної роботи Кобиляцькій Т.З. слід скоординувати роботу з педагогічним колективом щодо покращення роботи з обдарованими дітьми, посилити контроль за позакласною роботою вчителів та особисту відповідальність кожного педагога за її стан.

Учні нашої школи прийняли участь у багатьох конкурсах Всеукраїнського, обласного, районного рівнів і продемонстрували достатній рівень підготовки та посіли почесні призові місця:

-Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» ( Бойко О.,9 клас-диплом ІІІступеня Всеукраїнський рівень (кер.Кондратенко Л.А.) , Буйна В., 7 клас, Буйний Д.,5 клас - диплом ІІ ступеня, регіональний рівень ( кер.Кондратенко Л.А.)-диплом ІІ ступеня, регіональний рівень, Дем`яненкоВ.6 клас – диплом ІІІ ступеня, регіональний рівень (кер.Побігун Н.І.),Григорьєв В.,Москвичов В.,Сидоренко Д.,Черненко Д., Зінченко М., Здоровець О.-3 клас, дипломи переможця в початковій школі (кер.Рольян Т.В.),Кондратенко В.4 клас, диплом переможця в початковій школі (кер. Буйна Н.І.)


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка