Опис виховної системи 5-в класу «Ціннісне ставлення особистості до людини, сім’ї, родини та Батьківщини»Скачати 62,56 Kb.
Сторінка1/11
Дата конвертації29.03.2019
Розмір62,56 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11
Опис виховної системи 5-В класу

«Ціннісне ставлення особистості до людини, сім’ї, родини та Батьківщини»

ЗОШ І-ІІІ ступеня № 10 м. Ковеля


«Ціннісне ставлення особистості до людини, сім’ї, родини

та Батьківщини»


Компоненти структури
орієнтаційно-цільовий компонент

(стратегічна ціль (державна стратегія виховної політики, генеральна мета виховання; етапи становлення та розвитку виховної системи; конкретизація цілей виховання відповідно до етапів виховання, місце і роль класу у виховному просторі освітнього закладу)

Серед напрямків виховної роботи сьогодні найбільш актуальними є патріотичне та громадянське виховання як такі, що відповідають нагальним вимогам і викликам часу, а також закладають підвалини для формування свідомості нинішніх і прийдешніх поколінь, які розглядатимуть державу як запоруку власного особистісного розвитку, що опирається на ідеї гуманізму, соціального добробуту, свободи, толерантності, виваженості, відповідальності та формування здорового способу життя.

Найважливішим пріоритетом системи національно-патріотичного виховання, є формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації.

Варто зазначити, чи не одним з найбільш пріоритетних напрямків виховної роботи класу, поряд з формуванням позитивної мотивації на здоровий спосіб життя, правовим та морально-етичним напрямками виховної роботи, я вважаю національно-патріотичне виховання. Саме тому, ставши класним керівником 5-В класу, ставлю перед собою мету: виховати учнів як високоморальних особистостей, які плекатимуть українські традиції, духовні цінності, володітимуть відповідними знаннями, вміннями та навичками, матимуть здатність реалізувати свій творчий потенціал в умовах сучасного суспільства та сповідуватимуть європейські цінності.

У даній виховній системі умовно виділяю три етапи розвитку класного колективу:
Каталог: Files -> downloads
downloads -> Спадщина Василя Олександровича Сухомлинського – невичерпне джерело світла, енергії і любові
downloads -> Впровадження педагогічної спадщини В. О. Сухомлинського щодо гармонійного розвитку особистості учня, формування його життєвої компетентності у н/в процесі на основі формули "Три люблю"
downloads -> Таран Ірина Миколаївна, вчитель англійської мови, вихователь нвк «Кіровоградський колегіум»
downloads -> Автобіографічний елемент у ліричній драмі І. Я. Франка «Зів'яле листя»
downloads -> Мозгова людмила Анатоліївна
downloads -> Малієнко ю. Б., Сєрова г. В. Вчимося досліджувати (Досліджуємо історію України) Посібник курсу за вибором для профільних класів суспільно-гуманітарного напряму навчання
downloads -> Главное управление образования Луганской областной государственной администрации
downloads -> Тема: Азбука дорожнього руху
downloads -> Методичні рекомендації щодо підготовки матеріалів з питань формування навичок здорового способу життя І. Вступ Суспільству сьогодні особливо потрібні сильні, здорові особистості, які чітко розрізняють поняття добра і зла, любові і ненависті
downloads -> На м’якій постелі спати – у здоров’ї програвати


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка