Оформлення курсових робітСторінка1/79
Дата конвертації27.07.2020
Розмір2,12 Mb.
ТипНавчально-методичний посібник
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   79

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Кабінет навчальної роботи


ОРІЄНТОВАНА ТЕМАТИКА КУРСОВИХ
РОБІТ СЛУХАЧІВ КУРСІВ
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ.
ВИМОГИ ДО ЗМІСТУ ТА
ОФОРМЛЕННЯ КУРСОВИХ РОБІТ

Рівне - 2012

Рекомендовано до друку Вченою

радою Рівненського обласного інституту

післядипломної педагогічної освіти

(протокол №4 від 16.12.1011 р.)


Укладачі:

Олексін Ю.П., кандидат педагогічниї наук, доцент кафедри методики і змісту

соціогуманітарної освіти, проректор з науково-педагогічної і

навчальної роботи РОІППО.
Мельник Н.А., магістр з філології, доцент кафедри управління освітою,

завідувач кабінету координації методичної роботи РОІППО.
Науково-методичні працівники РОІППО.
Загальна наукова редакція:

Віднічук М.А., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри методики і змісту

природничо-математичної освіти та інформаційних технологій,

академік УААН, ректор РОІППО.

У навчально-методичному посібнику вміщено вимоги до змісту та оформлення курсових робіт слухачів курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників, подано їх орієнтовану тематику.

Навчально-методичний посібник підготовлений для працівників системи післядипломної освіти.

ПЕРЕДМОВА

Одне з головних завдань сучасної педагогічної освіти - формування висококваліфікованого, компетентного, конкурентоздатного учителя, без якого неможливо здійснювати модернізацію середньої освіти в школі третього тисячоліття. У сучасних умовах на передній план висувається професійна компетентність учителя, його здатність постійно учитися, його прагнення до самовдосконалення. Педагогові необхідно бути освіченою людиною в галузях культури, педагогіки, психології і конкретної методики. Без цих знань учитель втрачає професійні якості, і головні з них - здатність до педагогічної творчості, зацікавленість в удосконаленні своєї майстерності.

У національній доктрині розвитку освіти зазначається, що «в Україні має стверджуватися стратегія прискореного, випереджувального інноваційного розвитку освіти і науки: повинні забезпечуватися умов для розвитку, самоствердження і самореалізації особистості протягом життя».

Модернізація освіти в процесі інтенсивного розвитку суспільства в Україні спрямована на виховання в кожної особистості внутрішньої потреби до генерування та реалізації інноваційних ідей.

Інноваційні процеси, що відбуваються в освіті як невід'ємній частині суспільства, вимагають відповідних змін професійної діяльності самого учителя. Нові вимоги суспільства, пов'язані із самореалізацією особистості, обумовлюють необхідність виявлення теоретико-методичних засад формування учителя, готового до здійснення інноваційної діяльності, а також створення ефективного діагностичного механізму, який дозволить виявити конкретні резерви в діяльності учителя, перспективи його професійного росту, потреби в професійному вдосконаленні. Діагностування професійної діяльності дозволяє більш грунтовно вивчити запити педагогів і на цій основі організовувати роботу з кадрами шляхом створення цілісної системи післядипломної педагогічної освіти. Нові виклики і завдання освіти вимагають пошуку та впровадження нових сучасних підходів до організації курсів підвищення кваліфікації педагогічних кадрів.
Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   79


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка