Нестандартні уроки з французької мови рошко Тетяна ІванівнаPdf просмотр
Сторінка1/9
Дата конвертації26.03.2019
Розмір1,15 Mb.
ТипУрок
  1   2   3   4   5   6   7   8   9


НЕСТАНДАРТНІ УРОКИ З ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ

Рошко Тетяна Іванівна,
викладач французької мови
Хустського професійного ліцею

Якщо підходи до класичного уроку вже більш-менш устоялися, то теоретичні та методичні засади сучасного уроку, адекватного проблемам сьогодення, знаходяться ще на стадії розробки, осмислення, первинної практичної апробації. Хоча, звичайно, в цьому напрямі є певні досягнення – приклади глибокого наукового обґрунтування й успішного творчого використання сучасних форм і методів навчального процесу, цілісних систем та моделей навчання.
Разом з тим останніми роками все більшою мірою у педагогічній практиці використовуються нетипові уроки, які відрізняються від традиційних структурою та способами їх проведення.

Мета цієї публікації – не стільки глибоко розкрити сутність інновацій в освіті, скільки ознайомити, зацікавити й заохотити активних, творчо працюючих вчителів до самостійного опрацювання відповідної літератури, до власних творчих пошуків.

Каталог: atestaciy
atestaciy -> Різноманітність форм організації навчання в сучасних умовах роботи птнз
atestaciy -> Використання інноваційних технологій під час проведення професійно-теоретичної підготовки з професії слюсар з ремонту автомобілів
atestaciy -> «Використання комп'ютерних технологій та активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках української мови та літератури»
atestaciy -> Організація та методика проведення уроку виробничого навчання
atestaciy -> Тема. «Леся Українка. Основні мотиви лірики 90-х років xix ст початку xx ст. "Contra spem spero!". "І все-таки до тебе думка лине "»
atestaciy -> Новітні технології проведення сучасного уроку


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка