Навколишній світСторінка1/18
Дата конвертації14.10.2019
Розмір207 Kb.
ТипУрок
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   18

Шановні колеги!

Пропоновані додатки є практичними методичними рекомендаціями до уроків, але ні в якому разі не є догмою.

Ці рекомендації мають певні особливості.

По-перше, рекомендації до уроків складені з опорою на програми «Я і Україна. Навколишній світ» та відповідні підручники.

По-друге, уроків в кожній темі на 1-3 більше, ніж за календарним планом. Це зроблено для того, щоб кожний вчитель міг самостійно спланувати навчальний процес з урахуванням власних пріоритетів та реальних умов планування.

По-третє, ми пропонуємо приблизну логіку проведення уроку на основі діяльнісної технології навчання. Кожний вчитель може обрати у якому об’ємі ці рекомендації використовувати: окремі уроки, деякі елементи, що запропоновані до уроку, «ключове» питання до визначеної теми, або розробити по аналогії власну логічну послідовність уроку (уроків).

Зазначимо, що пропонуються форми роботи на уроках, що відповідають віковим особливостям учнів кожного класу. Так, ми сподіваємося, що ці рекомендації допоможуть зробити кожний урок з Навколишнього світу цікавим, неповторним, дадуть можливість розкрити власний творчий потенціал вчителю та учням. Також ми сподіваємося, що нам вдалося полегшити підготовку вчителя до уроків.


Каталог: Files -> downloads
downloads -> Спадщина Василя Олександровича Сухомлинського – невичерпне джерело світла, енергії і любові
downloads -> Впровадження педагогічної спадщини В. О. Сухомлинського щодо гармонійного розвитку особистості учня, формування його життєвої компетентності у н/в процесі на основі формули "Три люблю"
downloads -> Таран Ірина Миколаївна, вчитель англійської мови, вихователь нвк «Кіровоградський колегіум»
downloads -> Автобіографічний елемент у ліричній драмі І. Я. Франка «Зів'яле листя»
downloads -> Мозгова людмила Анатоліївна
downloads -> Малієнко ю. Б., Сєрова г. В. Вчимося досліджувати (Досліджуємо історію України) Посібник курсу за вибором для профільних класів суспільно-гуманітарного напряму навчання
downloads -> Главное управление образования Луганской областной государственной администрации
downloads -> Тема: Азбука дорожнього руху
downloads -> Методичні рекомендації щодо підготовки матеріалів з питань формування навичок здорового способу життя І. Вступ Суспільству сьогодні особливо потрібні сильні, здорові особистості, які чітко розрізняють поняття добра і зла, любові і ненависті
downloads -> На м’якій постелі спати – у здоров’ї програвати


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   18


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка