Навчально-методичний посібник Кіровоград 2012 удкСторінка1/98
Дата конвертації16.04.2019
Розмір1,55 Mb.
ТипНавчально-методичний посібник
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   98
КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СУХОМЛИНСЬКОГО

О.Жосан

ПЛАНУВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
Навчально-методичний посібник

Кіровоград

2012
УДК 371.1.07:371.113.4

ББК 74.00

Ж 43
Рекомендовано до друку вченою радою Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського (протокол від 05.01.2012 р. № 1)
Жосан О.Е. Планування діяльності загальноосвітнього навчального закладу : [навч.-метод. посіб. для системи післядипл. освіти] / О.Е.Жосан. – Кіровоград : КОІППО, 2012. – 168 с.
Здійснено спробу аналізу однієї з управлінських функцій – планування роботи загальноосвітнього навчального закладу. Визначені сучасні вимоги до змісту й структури планування, з’ясовано вплив інформаційно-комунікаційних та інших технологій на цей процес.

Автором використані результати досліджень вітчизняних і зарубіжних учених, ідеї керівників-практиків та багаторічний власний досвід роботи директором загальноосвітнього навчального закладу. Посібник розроблено згідно з вимогами до підготовки навчальної літератури для вищої школи. Матеріали, що подаються у ньому, пройшли наукову експертизу та апробацію.

Посібник може бути використаним у процесі підвищення кваліфікації директорів, заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів, завідувачів і методистів районних (міських) методичних кабінетів у системі післядипломної освіти, а також у навчальному процесі вищого педагогічного навчального закладу.


Каталог: Files -> downloads
downloads -> Спадщина Василя Олександровича Сухомлинського – невичерпне джерело світла, енергії і любові
downloads -> Впровадження педагогічної спадщини В. О. Сухомлинського щодо гармонійного розвитку особистості учня, формування його життєвої компетентності у н/в процесі на основі формули "Три люблю"
downloads -> Таран Ірина Миколаївна, вчитель англійської мови, вихователь нвк «Кіровоградський колегіум»
downloads -> Автобіографічний елемент у ліричній драмі І. Я. Франка «Зів'яле листя»
downloads -> Мозгова людмила Анатоліївна
downloads -> Малієнко ю. Б., Сєрова г. В. Вчимося досліджувати (Досліджуємо історію України) Посібник курсу за вибором для профільних класів суспільно-гуманітарного напряму навчання
downloads -> Главное управление образования Луганской областной государственной администрации
downloads -> Тема: Азбука дорожнього руху
downloads -> Методичні рекомендації щодо підготовки матеріалів з питань формування навичок здорового способу життя І. Вступ Суспільству сьогодні особливо потрібні сильні, здорові особистості, які чітко розрізняють поняття добра і зла, любові і ненависті
downloads -> На м’якій постелі спати – у здоров’ї програвати


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   98


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка