Наказ кнувс від 28Скачати 166,24 Kb.
Сторінка1/5
Дата конвертації09.01.2020
Розмір166,24 Kb.
ТипПротокол
  1   2   3   4   5

“ЗАТВЕРДЖУЮ”


Ректор ДВНЗ "ХДАУ",

академік УААН


___________________ В.О. Ушкаренко

“14” грудня 2009 р., наказ 119/б.і.


ПОЛОЖЕННЯ

про вчену раду Херсонського державного аграрного університету

(Затверджено на засіданні Вченої ради 10 грудня 2009 року, протокол №3)
І. Загальні положення

1.1. Вчена рада Херсонського державного аграрного університету (далі Вчена рада) є вищим колегіальним органом навчального закладу, який сприяє розв’язанню основних питань діяльності університету.

1.2. Головною метою діяльності Вченої ради є визначення основних поточних та перспективних напрямів організації діяльності університету з питань управлінської, навчально-методичної, наукової, виховної, фінансово-господарської та кадрової роботи.

1.3. Основні напрями діяльності Вченої ради, членство в ній, план роботи та його затвердження, прийняття рішень й їх реалізація, інші питання щодо створення та функціонування Вченої ради визначаються Статутом Херсонського державного аграрного університету та цим Положенням.

1.4. Персональний склад Вченої ради за поданням вченого секретаря та погодженням з заступником голови Вченої ради затверджується наказом ректора терміном до 5 років, та повністю або частково поновлюється за потребою кожен рік.

Часткові зміни в постійному складі вченої ради здійснюються відповідними наказами ректора, а зміни у виборному складі - по рішенню конференції трудового колективу і затверджуються наказом ректора.

1.5. Вчену раду очолює її голова – ректор університету. До складу Вченої ради за посадами належать: перший проректор, проректори, вчений секретар Вченої ради, директор інституту, технікуму (коледжу), начальники навчально-методичного та фінансово-економічного відділів, декани факультетів, голова профспілкового комітету, директор наукової бібліотеки, студенти факультетів (не менше 10% від загальної кількості членів Вченої ради, представники студентського самоврядування), а також виборні представники, які представляють науково-педагогічних працівників і обираються з числа завідуючих кафедр і викладацького складу та інших працівників університету, котрі працюють у ньому на постійній основі.

Не менше як 75% загальної чисельності складу Вченої ради мають становити науково-педагогічні працівники університету.

Виборні представники обираються вищим колегіальним органом громадського самоврядування загальними зборами колективу університету за структурними підрозділами, в яких вони працюють.

1.6. До складу Вченої ради з правом дорадчого голосу можуть бути рекомендовані представники профільних наукових установ і організацій та навчальних закладів (за їх письмовою згодою), які підтримують творчі зв‘язки з університетом.

1.7. Робота члена Вченої ради університету враховується у організаційне навантаження з розрахунку 50 годин на рік.

1.8. Член Вченої ради може бути виведений зі складу Вченої ради рішенням Вченої ради за недоліки в організації роботи, три пропуски засідань протягом навчального року без поважних причин та відкликаний на вимогу 2/3 членів колективу, який його висунув до складу ради.
Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка