Наказ №95 Про підсумки науково-методичної роботи в 2017-2018 навчальному році й фактори впливу сучасних освітніх технологій на розвиток творчого потенціалу та професійної компетентності педагогів з метою підвищення якості освітнього процесуСкачати 116,41 Kb.
Pdf просмотр
Сторінка1/8
Дата конвертації14.01.2020
Розмір116,41 Kb.
ТипНаказ
  1   2   3   4   5   6   7   8


НАКАЗ по КЗ «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей»
Житомирської обласної ради від__18_.06.2018 року № 95__
Про підсумки науково-методичної роботи в 2017-2018 навчальному році й фактори впливу сучасних освітніх технологій на розвиток творчого потенціалу та професійної компетентності педагогів з метою підвищення якості освітнього процесу ліцею-інтернату.
Науково-методична робота у ліцеї-інтернаті у 2017-2018 н. р. здійснювалась відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту»,
Концепції реалізації державної політики у сфері реформування середньої освіти
«Нова українська школа», плану роботи ліцею-інтернату на 2017-2018 н. р.
Програми IV (узагальнюючого) етапу дослідно-експериментальної роботи за темою «Організаційно-педагогічні умови розвитку творчого потенціалу учасників освітнього процесу» на 2017-2018 роки , наказу по ліцею-інтернату від 01.09.2017 року №122 «Про організацію науково-методичної роботи з педагогічними працівниками у 2017-2018 навчальному році», інших нормативних документів, передбачених чинним законодавством.
На підставі інформаційно-аналітичного звіту про підсумки науково- методичної роботи в ліцеї-інтернаті в 2017-2018 навчальному році й фактори впливу сучасних освітніх технологій на розвиток творчого потенціалу та професійної компетентності педагогів з метою підвищення якості освітнього процесу ліцею-інтернату,
НАКАЗУЮ:
1.
Керівникам методичних комісій ліцею-інтернату:
1.1.
Проаналізувати стан та перспективи розвитку науково-методичної та дослідно-експериментальної діяльності в 2017-2018 н.р. Провести в серпні 2018 року засідання методичних комісій, на яких розглянути питання підвищення якості підготовки до проведення уроків, виховних заходів, занять гуртків, підсумки дослідно-експериментальної роботи.
1.2.
Активно працювати над вивченням, узагальненням та поширенням передового педагогічного досвіду. Щорічно представляти матеріали на постійно- діючу виставку «Інноваційні педагогічні технології, творчі доробки, передові педагогічні ідеї та знахідки педагогів ліцею-інтернату».
1.3.
Контролювати взаємовідвідування уроків, виховних заходів, занять гуртків членами методичної комісії. Провести в 2018-2019 н. р. силами вчителів- методистів майстер-класи (згідно плану роботи Школи передового педагогічного досвіду «Майстер-клас»).
1.4.
Забезпечити публікацію методичних напрацювань педагогічних працівників ліцею-інтернату у фахових освітянських виданнях, участь у професійних конкурсах.


1.5.
Підвищити організаційно-методичний рівень проведення заходів предметних тижнів та декад.
2.
Заступникові директора ліцею-інтернату з навчально-виховної роботи
Калачовій Л. В: спрямувати діяльність педагогічного колективу ліцею-інтернату на підвищення якості освіти на основі інноваційних освітніх технологій, що реалізують стандарти нової української школи. З цією метою:
2.1.
Спланувати роботу науково-методичної ради ліцею-інтернату на
2018-
2019 навчальний рік.
2.2.
Забезпечити ріст професійної компетентності педагогів у ході роботи вчителів за темами самоосвіти з метою орієнтації на розвиток здібностей та можливостей кожного ліцеїста, на розкриття їх особистісного, інтелектуального, спортивного, творчого потенціалу, формування ключових компетентностей.
2.3.
Спланувати хід атестації педагогічних працівників у 2018-2019 навчальному році.
2.4.
Надати допомогу керівникам методичних комісій при плануванні роботи на 2018-2019 навчальний рік.
2.5.
Підготувати звіт по виконанню
Програми дослідно- експериментальної роботи «Організаційно-педагогічні умови розвитку творчого потенціалу учасників освітнього процесу».
2.6.
Забезпечити проведення у жовтні 2018 року на базі ліцею-інтернату всеукраїнської науково-практичної конференції за підсумками дослідно- експериментальної роботи «Організаційно-педагогічні умови розвитку творчого потенціалу учасників освітнього процесу».
2.7.
Спрямувати науково-методичну роботу у 2018-2019 н. р. на:

розвиток творчого потенціалу педагогічних працівників, розробку ними авторських інформаційно-методичних матеріалів передового педагогічного досвіду;

модернізацію організаційних форм та змісту науково-методичної роботи з учителями;

удосконалення організаційно-методичних механізмів підтримки творчо-працюючих педагогів та підготовки їх до участі у фахових конкурсах.
3.
Соціальному педагогу Антонюк М. С. та практичному психологу
Сірик О. О. систематизувати практику проведення моніторингових досліджень діагностично-прогностичного характеру з учасниками освітнього процесу ліцею- інтернату. Підготувати до вересня 2018 року на засідання науково-методичної ради ліцею-інтернату інформаційно-методичне видання «Про вплив розвивального освітнього простору закладу освіти на формування творчого потенціалу учасників навчально-виховного процесу».
4.
Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Директор ліцею-інтернату Л.В.Корінна

(підпис існує)

Виконавець:
Л.В. Калачова


Додаток до наказу №_95__ від _18.06.__________2018 рокуПоділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка