Наказ №67-к Про результати перевірки стану викладання та рівень навчальних досягнень учнів на уроках предметно-практичного навчання в 2-4 класахСкачати 30,79 Kb.
Сторінка1/4
Дата конвертації06.05.2020
Розмір30,79 Kb.
ТипНаказ
  1   2   3   4

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ХАРКІВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА № 5»

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАКАЗ
29.11.2019 Харків № 67-к
Про результати перевірки стану викладання та рівень навчальних досягнень учнів на уроках предметно-практичного навчання в 2-4 класах

Відповідно до плану роботи Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради (далі – КЗ «ХСШ № 5» ХОР) на 2019/2020 навчальний рік, на виконання наказу директора КЗ «ХСШ № 5» ХОР від 01.11.2019 № 56-о «Про перевірку стану викладання та рівень навчальних досягнень учнів на уроках предметно-практичного навчання в 2-4 класах», з метою змістовної та організованої перевірки групою у складі: О. Мірошник – директорки закладу освіти, Г. Кукліної - заступниці директорки з навчальної роботи; Ю. Лаврикової – заступниці директорки з виховної роботи; І. Терехової – вчителя-дефектолога слухового кабінету; в термін з 05.11.2019 по 29.11.2019 року здійснено перевірку стану викладання та рівень навчальних досягнень учнів на уроках предметно-практичного навчання у 2-4-х класах. Робочою групою перевірялися такі питання: методика викладання предмету у 2-4 класах; застосування інтерактивних методів навчання; виконання програмового матеріалу; забезпеченість учнів матеріалами та інструментами; формування загально-трудових вмінь;оволодіння прийомами роботи, інструментами, приладами; формування культури праці; навчання словесної мови як засобу спілкування і мислення (складання плану, заявки, звіту); виконання вимог оцінювання навчальних досягнень з предметно-практичного навчання.

Результати перевірки узагальнені довідкою (додається). Враховуючи результати проведеної перевірки,
НАКАЗУЮ:

1. Відзначити належний рівень викладання предметно-практичного навчання у 2-4-х класах.

2. Вчителям, що викладають предметно-практичне навчання:

2.1. Проаналізувати довідку та вжити невідкладних заходів щодо усунення недоліків, виявлених під час перевірки стану викладання та рівня навчальних досягнень учнів на уроках предметно-практичного навчання в 2-4 класах.

До 06.12.2019

2.2. Неухильно дотримуватися нормативно-правових вимог із використання навчальних програм, посібників, ведення відповідної шкільної документації.

Постійно

2.3. Поширювати словниковий запас здобувачів освіти на кожному уроці, використовувати та урівноважувати всі види мовлення (усне, дактильне та жестово-мімічне).

Упродовж навчального року

2.4. Вчити правильно складати заявку, план та звіт відповідно до наданих алгоритмів.

Упродовж навчального року

2.5. Постійно проводити корекційну роботу.

Упродовж навчального року

2.6. Вчити учнів економному, бережливому та раціональному використанню наданого матеріалу.

Упродовж навчального року

3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчальної роботи КЗ «ХСШ № 5» ХОР Г.І. Кукліну.

Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка