Наказ №193 Про підсумки ведення обов’язкової шкільної документації (класні журнали, учнівські щоденники, учнівські зошити) учителями в 2017/2018 навчальному роціСкачати 75,75 Kb.
Дата конвертації27.01.2020
Розмір75,75 Kb.
ТипНаказ
    Навігація по даній сторінці:
  • НАКАЗ
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«БАЛАКЛІЙСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ


ШКОЛА-ІНТЕРНАТ І-ІІ СТУПЕНІВ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»

НАКАЗ23.10.2017 м. Балаклія № 193
Про підсумки ведення

обов’язкової шкільної документації

(класні журнали, учнівські щоденники,

учнівські зошити) учителями

в 2017/2018 навчальному році
На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 10.05.2011 № 423 «Про затвердження єдиних зразків обов’язкової ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів і форм власності», наказу Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 05.10.2011 № 526 «Про призначення Науково-методичних рекомендацій щодо оцінювання навчальних досягнень учнів та оформлення сторінок класних журналів у загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області», наказу Міністерства освіти і науки України від 08.04.2015 № 412 «Про затвердження Інструкції щодо заповнення Класного журналу для 1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів», листів Міністерства освіти і науки та Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти від 06.09.2016 № 1/9-464 «Щодо надання деяких роз’яснень з організації навчально-виховного процесу в початковій школі», від 17.08.2016 № 1/9-437 «Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах», плану роботи школи-інтернату на 2017/2018 навчальний рік та з метою визначення відповідності нормативним вимогам ведення ділової документації в школі-інтернаті вчителями, а саме: класних журналів, учнівських щоденників, учнівських зошитів. Перевірку здійснювала заступник директора з навчально-виховної роботи Федотова М.В. Враховуючи результати проведеної перевірки

НАКАЗУЮ:


1. Затвердити довідку про підсумки перевірки ведення учителями школи-інтернату обов’язкової ділової документації (класні журнали, учнівські щоденники, учнівські зошити) (додаток 1).

2. Вчителям школи-інтернату, які при веденні класних журналів допустили помилки:

2.1. при подальшій роботі не допускати зазначених помилок та неухильно дотримуватися вимог нормативних документів щодо ведення класних журналів.

Протягом 2017/2018 навчального року

3. Класним керівникам:

3.1. своєчасно оновлювати довідки учнів школи-інтернату, не допускати безпідставну відсутність будь-якого документа в передбаченому переліку документів для особової справи учнів.

За необхідністю

3. Відзначити сумлінну роботу класних керівників з ведення класних журналів, а саме: 1 класу (Дурнєва Ю.О.), 5-А класу (Асєєва Ю.П.), 6-Б класу (Куріпко Н.П.), 7-Б класу (Гонтаренко Л.О.), 8-А класу (Аршиннікова Г.В.), 8-Б класу (Павличенко Г.С.), 9-А класу (Одерій Н.І.), 10 класу (Коваленко Т.А.).

4. Вчителям української мови та математики, початкових класів:

4.1. здійснювати перевірку ведення учнівських зошитів з відповідними записами на сторінках класних журналів.

Щомісяця

5. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Федотовій М.В.:

5.1. зміст наказу довести до відому вчителів школи-інтернату на нараді при директорові;

жовтень 2017

5.2. здійснювати контроль за веденням шкільної документації та результати перевірок ведення обов’язкової шкільної документації узагальнювати наказом по школі-інтернату.

Згідно з планом

внутрішкільного контролю

6. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.


Директор школи А.О. Ляшов

Федотова, 5-22-13

З наказом ознайомлена М.В. Федотова

Додаток до наказу по школі-інтернату

від 23.10.2017 № 193

Довідка

про підсумки перевірки ведення учителями школи-інтернату обов’язкової ділової документації (класні журнали, учнівські щоденники, учнівські зошити)
На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 10.05.2011 № 423 «Про затвердження єдиних зразків обов’язкової ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів і форм власності», наказу Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 05.10.2011 № 526 «Про призначення Науково-методичних рекомендацій щодо оцінювання навчальних досягнень учнів та оформлення сторінок класних журналів у загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області», наказу Міністерства освіти і науки України від 08.04.2015 № 412 «Про затвердження Інструкції щодо заповнення Класного журналу для 1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів», листів Міністерства освіти і науки та Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти від 06.09.2016 № 1/9-464 «Щодо надання деяких роз’яснень з організації навчально-виховного процесу в початковій школі», від 17.08.2016 № 1/9-437 «Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах», плану роботи школи-інтернату на 2017/2018 навчальний рік та з метою визначення відповідності нормативним вимогам ведення ділової документації в школі-інтернаті вчителями, а саме: класних журналів, учнівських щоденників, учнівських зошитів. Перевірку здійснювала заступник директора з навчально-виховної роботи Федотова М.В. Перевірка показала, що всі класні журнали відповідають нормативним вимогам.

Мета перевірки класних журналів: дотримання єдиних вимог до заповнення журналу класними керівниками на початок 2017/2018 навчального року та нормативність заповнення вчителями сторінок класних журналів. 31.08.2017 року заступником директора з навчально-виховної роботи, Федотовою М.В., було проведено інструктаж з вчителями закладу щодо ведення класних журналів в 2017/2018 навчальному році. Всі вчителі отримали консультативну допомогу.

Під час перевірки було виявлено, що в більшості випадків всі журнали ведуться відповідно вимог, записи охайні, робляться чорнилами синього кольору. Сторінки класного журналу розподілені для навчальних предметів раціонально, відповідно вимог. Класними керівниками своєчасно проведено з учнями інструктажі, заповнено сторінки класних журналів, списки написані в алфавітному поряду, прізвища, ім’я та по-батькові вчителів записані без помилок, номера особових справ зазначені відповідно до номерів, присвоєних учням в алфавітній книзі. Класні журнали 5-А, 6-Б, 7-Б, 8-А, 8-Б, 9-А, 10 класів ведуться вчителями відповідно до вимог.

Та поряд з цим є ряд помилок:№ з/п

Клас

П.І.Б. учителя

Навчальний предмет

Зауваження до ведення

1

6-А

Шаповал О.М.

Математика (с. 70)

Оцінювання ведення учнівських зошитів здійснювати наприкінці місяця.

Паук В.В.
Не допускати скорочень імен учнів.

Копанєва Л.Ю.

Трудове навчання (с.227)

Зайвий запис уроку.

Ковалівський Ю.М.

Трудове навчання (с. 167)

Нумерацію уроків привести у відповідність. Відсутній запис уроку за 05.09.2017.

2

7-А

Шаповал О.М.
Не допускати скорочень імен учнів.

Головченко С.І.

Фізична культура

Виставляти бали суворо по прізвищам.

3

2

Герасимець В.Ф.
Не допускати скорочень імен учнів.

4

3

Грицько Н.С.
Не допускати скорочень імен учнів.

5

9-Б

Шаповал О.М.

Математика (с. 70)

Оцінювання ведення учнівських зошитів здійснювати наприкінці місяця.

Робота з учнівськими зошитами ведеться відповідно до вимог: з математики та української мови (української мови (навчання грамоти)) в учнів по два робочих зошита та по одному зошиту для контрольних робіт. Всі контрольні роботи проводяться відповідно графіка, затвердженого директором школи-інтернату. Зошити учнів, яким організовано навчання за індивідуальною формою в наявності. Перевірка зошитів відбувається систематично, перевірці підлягає кожна виконана учнем робота. Бали за ведення учнями зошитів виставляється щомісячно на сторінках класних журналів. У вчителя математики Капусти Р.В. додатково ведуться зошити для додаткових робіт, що сприяє підвищенню рівня знань учнів, зацікавленості до навчального предмету, проведенню додаткової корекційної роботи з учнями, які мають початковий рівень навчальних досягнень. Та поряд з цим є ряд недоліків щодо роботи з учнівськими зошитами: учні часто гублять зошити, помилково записують роботи по декільком навчальним предметам одночасно.

Рекомендації:

1. Вчителям школи-інтернату, які при веденні класних журналів допустили помилки:

1.1. при подальшій роботі не допускати зазначених помилок та неухильно дотримуватися вимог нормативних документів щодо ведення класних журналів.

Протягом 2017/2018 навчального року

2. Класним керівникам:

2.1. своєчасно вести записи в учнівських щоденниках та ознайомлювати з їх змістом батьків (або осіб, які їх замінюють).

За необхідністю

3. Відзначити сумлінну роботу класних керівників з ведення класних журналів, а саме: 1 класу (Дурнєва Ю.О.), 5-А класу (Асєєва Ю.П.), 6-Б класу (Куріпко Н.П.), 7-Б класу (Гонтаренко Л.О.), 8-А класу (Аршиннікова Г.В.), 8-Б класу (Павличенко Г.С.), 9-А класу (Одерій Н.І.), 10 класу (Коваленко Т.А.).

4. Вчителям української мови та математики, початкових класів:

4.1. здійснювати перевірку ведення учнівських зошитів з відповідними записами на сторінках класних журналів.

Згідно з термінами плану роботи

школи-інтернату на 2017/2018 навчальний рік

Заступник директораз навчально-виховної роботи М.В.Федотова
Каталог: wp-content -> uploads -> 2017
2017 -> Сучасні здоров'язбережувальні технології у навчально-виховному процесі
2017 -> Кучеренко І. В. Екологічне виховання як один з аспектів
2017 -> До вивчення курсу
2017 -> Програма нормативного курсу «Основиетнологі ї»
2017 -> Лекція історичний розвиток українського шкільництва та педагогіки виховання, школа і педагогічна думка в Київській Русі. Освіта і педагогічна думка у період українського
2017 -> Програма навчальної дисципліни Теорія та методика формування елементарних математичних уявлень
2017 -> Microsoft Word Підготовка до уроку docx


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка