Наказ №156 од про стан ведення класних журналів, оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класівСкачати 46,39 Kb.
Дата конвертації27.01.2020
Розмір46,39 Kb.
ТипНаказ


КРОЛЕВЕЦЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Ч
ЕРВОНОРАНКІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»НАКАЗ

31.12.2017 с. Червоний Ранок № 156 – ОД

Про стан ведення класних журналів,

оцінювання навчальних досягнень учнів

початкових класів
Відповідно до річного плану роботи НВК з метою контролю за веденням ділової документації, дотримання єдиного мовного та орфографічного режиму, виконання навчальних планів
НАКАЗУЮ:

1. Взяти до відома довідку заступника директора з навчально-виховної роботи Ященко О.А. про результати здійснення контролю за дотриманням вимог ведення класних журналів початкової ланки.

2. Роботу з питань ведення класних журналі початкової ланки, виконання навчальних планів і програм, відповідності оцінювання навчальних досягнень учнів визнати задовільною.

3. Дирекції НВК передбачити розгляд питання щодо дотримання вимог нормативних документів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, методичних рекомендацій щодо ведення класних журналів на засіданнях методичного об̓єднання учителів початкових класів та вихователів дошкільного відділення, педагогічній раді протягом 2017 року.

4. Вчителям початкових класів виправити вказані недоліки та не допускати порушень інструкції з ведення класних журналів протягом ІІ семестру 2016-2017 навчального року.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора з НВР Ященко О.А.


Директор НВК О.М. Борщ
З наказом ознайомлені: О.А. Ященко

Я. Ю. Дзюбинська

О.І.Назаренко

Додаток

до наказу № 156 -ОД

від 31.12. 2016


Довідка

про стан ведення класних журналів початкової ланки


Відповідно до річного плану роботи НВК з метою контролю за веденням ділової документації, дотриманням єдиного мовного та орфографічного режиму, виконання навчальних планів та програм адміністрацією НВК здійснена перевірка ведення класних журналів початкової ланки.

Перевіркою встановлено, що кількість проведених уроків з навчальних предметів відповідає календарно-тематичному плануванню, усі письмові роботи, що передбачені програмами, виконані. Навчальні плани та програми виконані як кількісно, так і якісно.

Результати проведеного контролю засвідчують, що всі класні журнали початкової ланки мають стандартний, затверджений Міністерством освіти і науки України, вигляд. Розподіл сторінок журналів за навчальними предметами здійснений відповідно до робочого навчального плану НВК на 2016-2017 навчальний рік.

У системі здійснюється поточне та тематичне оцінювання, структура, зміст та обсяг якого відповідає вимогам навчальних програм. Кількість нормативних письмових та усних видів контролю відповідає вищезазначеним вимогам. оцінювання навчальних досягнень молодших школярів здійснюється об’єктивно у відповідності до критеріїв.

Перевіркою встановлено, що рівень оформлення класних журналів, культури їх ведення в цілому підвищився у порівнянні з попередніми роками, що є свідченням відповідального ставлення вчителів до виконання Інструкції з ведення ділової документації та Інструкцій з ведення класних журналів, рекомендацій Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України, обласного управління освіти. Учителі початкових класів ведуть записи в класних журналах охайно, українською мовою, з дотриманням єдиного мовного та орфографічного режиму.

Педагогами дотримано всі вимоги щодо заповнення розділу « Загальні відомості про учнів», систематично ведеться щоденний облік відвідування учнями уроків, проведено узагальнення за І навчальний семестр. Аналіз відвідування пропущених уроків свідчить про те, що учнів, які пропустили навчальні заняття без поважних причин, не виявлено. Проведені вчителями уроки записані вчасно, виставлені поточні оцінки, оцінки за ведення зошитів.

В системі проводиться контроль за рівнем навчальних досягнень школярів. Розділ «Зміст уроків» відображає зміст програм з предметів інваріантної складової робочого навчального плану, виконання яких здійснено в повному обсязі.

Систематично і змістовно ведеться облік проведених бесід з питань попередження дитячого травматизму, питань санітарії та гігієни.

Разом з тим у ході перевірки виявлено ряд недоліків щодо порядку ведення записів у класних журналах.

Формальний підхід до виставлення тематичних: 4 клас - з української мови кількість тематичних не відповідає методичним рекомендація (має бути 4-3), з літературного читання (3-2), з природознавства (3-2).

Вчитель Дзюбинська Я.Ю. не дотримується єдиного орфографічного режиму, допускає виправлення дат, «н» (з літературного читання 23/11, з основ здоров’я 18/11 ).

Неправильний запис проведеного виду контролю у вчителя 4 класу Дзюбинської Я.Ю.(усний переказ-літературне читання).

Невірний запис уроків та домашніх завдань з позакласного читання.

Потребує вдосконалення зміст та характер домашніх завдань у вчителів початкової ланки: Ященко О.А., Дзюбинської Я.Ю.

Відсутній запис домашніх завдань у 4 класі з української мови 14/09, 13/10,з літературного читання 26/09, 03/10, 17/10.
Рекомендації :

1. Ужити заходів щодо усунення виявлених недоліків, забезпечення вимог до ведення ділової документації, зазначених у нормативних документах.

2. Довести до відома педагогічних працівників дану довідку, організувати обговорення з метою попередження недоліків із питань ведення класних журналів.

3. Здійснювати систематичний контроль за дотриманням учителями вказівок до ведення класних журналів, об’єктивністю оцінювання навчальних досягнень учнів.2. Учителям початкових класів записи у класних журналах вести відповідно до вимог Інструкції з ведення ділової документації, наказу Міністерства освіти і науки України від 08.04.2015 № 412.

Заступник директора з навчально-виховної роботи О.А. Ященко
Каталог: Files -> downloadcenter
downloadcenter -> Прояви девіантної поведінки у підлітків та молоді
downloadcenter -> Назва кафедри
downloadcenter -> Наказ №329 від 13 квітня 2011 року Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 11 травня 2011 р за №566/19304 Про затвердження Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів (вихованців)
downloadcenter -> Наказ №1222 Про затвердження орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін у системі загальної середньої освіти
downloadcenter -> Тема. Культурні цінності родини і їх значення для життя дитини. (1 слайд)
downloadcenter -> Підбір і використання іграшок для дітей дошкільного віку у дошкільному навчальному закладі
downloadcenter -> Програм а гуртка виготовлення сувенірів
downloadcenter -> Розвиток пізнавальної активності і самостійності учнів на уроках початкових класів
downloadcenter -> Наказ №33 Про підсумки вивчення стану викладання та рівня навчальних досягнень учнів з біології у 7-11 класах та з екології у 11 класі Гришівської зош і-ііі ступенів у 2013/2014 навчальному році


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка