Наказ №150 Про вимоги щодо ведення документації шкільного підрозділуСкачати 86,75 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації27.01.2020
Розмір86,75 Kb.
ТипНаказ
  1   2
СТУДЕНОКСЬКИЙ

НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС

Ізюмської районної ради Харківської області

пров. Шкільний, 2, с. Студенок, 64360,

Код ЄДРПОУ 34793952, тел. 5-19-10

e-mail: Studenokzosh@mail.ru

Н А К А З


01.09.2014 №150

Про вимоги щодо ведення

документації шкільного підрозділу

Відповідно до Типової Інструкції з діловодства у загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів і форм власності, наказу Міністерства освіти і науки України від 03.06.2008 №496, "Про затвердження Інструкції з ведення класного журналу 5-11 (12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів", наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 10.05.2011 №423 «Про затвердження єдиних зразків Обов’язкової ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів і форм власності", Статуту закладу, а також з метою забезпечення правильної та чіткої роботи педагогічних працівників закладу із класними журналами та діловою документацією,


НАКАЗУЮ:
1. Педагогічним працівникам шкільного підрозділу:

1.1. Вести записи в класних журналах пастою чорного кольору, чітко й охайно, не допускати будь-які виправлення, у разі помилкового або неправильного запису поряд зробити правильний, який засвідчити підписом директора та скріпити печаткою внизу сторінки, на якій відбулося виправлення.

1.2. При заповненні сторінок класного журналу дотримуватися вимог Науково-методичних рекомендацій щодо оцінювання навчальних досягнень учнів та оформлення сторінок класних журналів у 5-11 класах, затверджених наказом Головного управління освіти і науки Харківської області державної адміністрації від 05.10.2011 р. №526 "Про затвердження науково-методичних рекомендацій щодо оцінювання навчальних досягнень учнів та оформлення сторінок класних журналів у ЗНЗ Харківської області", листа Головного управління освіти і науки Харківської облдержадміністрації від 06.09.2012 р. №01-12/4686 "Про окремі зміни до оцінювання навчальних досягнень учнів та ведення записів у класних журналах 1-11(12)-х класів, ЗНЗ різних типів і форм власності Харківської області у 2012/2013 н.р.", інструктивно-методичних рекомендацій із базових дисциплін у 2014/2015 н.р., листа КВНЗ "ХАНО" "Про окремі зміни до оцінювання навчальних досягнень учнів та ведення записів у класних журналах загальноосвітніх навчальних закладів різних типів і форм власності Харківської області у 2013/2014 навчальному році", листа Міністерства освіти і науки України від 28.01.2014 №1/9-74 "Щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів», листа КВНЗ "Харківська академія неперервної освіти" від 02.09.2014 №1008 "Про науково-методичні рекомендації щодо змін до записів у класних журналах у 5-11-х класах загальноосвітніх навчальних закладів різних типів і форм власності Харківської області у 2014/2015 навчальному році".

2014/2015 н.р

2. Затвердити обов’язки класного керівника при роботі з класним журналом у 2014/2015 навчальному році.

2.1. Класний керівник заповнює в журналі розділи:

І. «Облік відвідування» - щоденно.

ІV. «Зведений облік навчальних досягнень учнів» – наприкінці семестрів і року;

V. «Облік проведення бесід, інструктажів, заходів з безпеки життєдіяльності»;

VІ. «Загальні відомості про учнів»;

VІІ. «Зведена таблиця руху учнів класу та їх досягнень у навчанні».

А також:


титульний аркуш, зміст (найменування предметів у змісті пишуться із прописної букви відповідно до навчального плану);

списки учнів на всіх сторінках (прізвище, ім'я — повністю на першій предметній сторінці) за алфаві­том;

прізвище, ім'я, по батькові вчителя-предметника (повністю без скорочень) на всіх сторінках журналу;

найменування предметів без скорочень.

2.2. Класний керівник щодня відзначає кількість уроків, пропущених учнями, підсумовує кількість днів і уро­ків, пропущених кожним учнем за семестр і навчаль­ний рік. Класний керівник переносить із предметних сторінок у зведену відомість обліку успішності оцін­ки учнів за семестр, рік. У розді­лі І «Облік відвідування» відсутність учня (учениці) записують у вигляді дробу, чисельник якого вказує на причину відсутності (н — відсутність учня (учени­ці), хв. — відсутність через хворобу), а знаменник — на кількість пропущених уроків. Наприкінці кожного семестру та навчального року підсумовують загальну кількість пропущених учнем уроків протягом 2 днів після завершення семестру (року).

2.3. Фіксувати усі зміни в обліковому складі учнів у журналі (вибут­тя, прибуття) після наказу по закладу.

2.4. На сторінці «Зведений облік навчальних досягнень учнів» у графі «Рішення педагогічної ради» записувати дату і номер протоколу засідання педагогічної ради, рішення щодо переведення учня до наступного класу, випуск із закладу і нагородження Похвальним листом, грамотою, золотою медаллю, срібною медаллю відразу після проведення відповідного засідання педради.

3. Затвердити обов’язки вчителя-предметника при роботі з класним журналом у 2014/2015 навчальному році.

3.1. Журнал заповнює вчитель у день проведення уроку.

Кількість проведених уроків і відповідні їм дати повин­ні збігатися. Дату проведення уроку в правій частині розгорнутого аркуша журналу слід фіксувати тільки арабськими цифрами, наприклад, 04/09, 23/11. Дата проведення занять записується дробом, чисельник яко­го є датою, а знаменник – місяцем поточного року.

Усі записи щодо оцінювання різних видів діяльності та контролю роблять у формі називного відмінка: «Зо­шит», «І семестр», «Практична робота», тощо. Дати, проставлені на розвороті ліворуч, повинні чіт­ко відповідати датам, проставленим праворуч. Місяць і число записують відповідно до розкладу уроків, затвердженого директором закладу.

3.2. На правій стороні розгорнутої сторінки журналу вчитель зобов'язаний записувати тему, вивчену на уроці, і завдан­ня додому. У разі проведення здвоєних уроків дата і тема кожного уроку записуються окремо. Кількість годин з кожної теми повинна відповідати погодженому календарно-тематичному плануванню й програмі з предмета. У разі відсутності вчителя педагогічний працівник, який його заміняє, у графіПоділіться з Вашими друзьями:
  1   2


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка