Наказ №123 Про підсумки роботи з молодими спеціалістами в 2012/2013 навчальному роціСкачати 415,21 Kb.
Дата конвертації28.12.2018
Розмір415,21 Kb.
ТипНаказНАКАЗ

17.06.2013 м.Харків № 123

Про підсумки роботи

з молодими спеціалістами

в 2012/2013 навчальному році

Згідно з наказом закладу від 03.09.2012 р. № 177 «Про організацію роботи з молодими спеціалістами в 2012/2013 навчальному році», робота з початкуючими фахівцями (учитель фізичної культури, вихователь, керівник гуртка) протягом 2012/2013 навчального року проводилася через наставництво й стажування, а також на рівні шкільних методичних об'єднань.

Координували роботу з молодими спеціалістами заступники директора з навчально-виховної роботи Скрипіна Л.М.та виховної роботи Коваленко Г.І. Ними, зокрема, протягом 2012/2013 навчального року проводилася експертиза створення умов праці для початкуючих педагогічних працівників й визначено науково-методичний рівень проведення ними уроків, занять тощо.

Експертизою встановлено також наступне.

У роботі з молодими спеціалістами протягом поточного навчального року використовувалися колективно-групові та індивідуальні форми методичної роботи.

Стажування і наставництво педагогів здійснювали- Дуріхіна Ю.В., вчителя фізичної культури, Полозова І.О., учитель фізичної культури;

- Літвінової Т.Ю., вихователя, Єфименко В.В., вихователь;

- Куценко Є.С.,вихователя, Світлічна Т.І., вихователь;

- Котляренко В.С., вихователь, Пазич Т.М., вихователь;

- Мочаліної А.О., учителя історії, Скрипіна Л.М., заступника директора з навчально-виховної роботи;

- Чечуйко А.В., вихователь, Нікуліна С.М., вихователя.

Анкетування, проведене серед молодих спеціалістів, показало, що

пріоритетним вважають демократичний стиль спілкування з у-шатд готові до інноваційної діяльності; що робота в школі для них є змістом життя, дає моральне задоволення, матеріальну основу для існування, можливість спілкування з колегами, дітьми і їхніми батьками, зробити кар'єру, проявити свої педагогічні здібності.

З молодими педагогами було проведено діагностування за такими методиками, як: «Діагностика типу професійної спрямованості молодого педагога», «Вивчення професійної тривоги», «Вивчення індивідуального стилю педагогічної діяльності», «Психологічний мікроклімат на уроці». За результатами діагностувань молодим спеціалістам були надані індивідуальні консультації та блоки психологічних порад - «Пам'ятка молодому вчителеві», «Як організувати урок, підтримати дисципліну та працездатність учнів», «Десять порад молодому педагогу», «Вимоги до сучасного уроку», «Правила, яких має дотримуватися вчитель щодо учнів з початковим рівнем знань».

Були виявлені помилки, яких припускаються педагоги-початківці, кожному були надані психологічні рекомендації щодо взаємостосунків з учнями, вчителями - колегами, взаємовідносин молодих педагогів між собою, а також щодо підвищення рівня вихованості і загальної культури молодого педагога.

Крім цього, були виявлені проблеми молодих спеціалістів: обмежений доступ до Інтернету, нераціональність розподілу часу на уроці, обмеження самостійності учнів.

Після вивчення психологічного мікроклімату на уроках молодим фахівцям були надані поради та практична допомога.

План самоосвітньої діяльності на 2012/2013 навчальний рік молоді педагоги виконали повністю.

На підставі викладеного вищевикладеного

НАКАЗУЮ:

1.Стан роботи з молодими вчителями в 2012/2013 навчальному році вважати достатнім.

2. Заступникам директора з навчально-виховної роботи Скрипіній Л.М., та виховної роботи Коваленко Г.І.:

2.1.Роботу по наставництву й стажуванню молодих педагогів постійно тримати під особистим контролем.

Протягом року

2.2.У роботі з молодими спеціалістами активніше використовувати колективно-групові (Методичні об'єднання. Школа молодого вчителя. Тематичні виставки. Методичні фестивалі. Зустрічі з цікавими людьми. Методичні аукціони. Дні відчинених дверей. Конкурси педагогічної майстерності. Науково-практичні конференції. Семінари-практикуми.) та індивідуальні (Діагностування. Самоосвіта. Консультації, співбесіди.Наставництво, творчі звіти, ііедагоп ЧИЇ ґііґіс iu.j

2.3. Під час відвідування уроків (занять) молодих педагогів (вихователів, керівників гуртків) звертати їхню особливу увагу на необхідність:

- мотивації на кожному уроці (занятті) навчальної діяльності учнів
(вихованців);

- об'єктивного оцінювання навчальних досягнень учнів (згідно з відповідними критеріями, вміщеними в усіх чинних навчальних програмах);

- дотримання ними та учнями (вихованцями) норм української літературної мови.

Протягом року2.4. Постійно контролювати виконання молодими педагогічними працівниками планів самоосвітньої діяльності.

Протягом року 3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор Л.Мельнікова

З наказом ознайомлені: Л.Скрипіна

Л.Коваленко
Скрипіна,370-30-63


Каталог: Files -> downloads
downloads -> Спадщина Василя Олександровича Сухомлинського – невичерпне джерело світла, енергії і любові
downloads -> Впровадження педагогічної спадщини В. О. Сухомлинського щодо гармонійного розвитку особистості учня, формування його життєвої компетентності у н/в процесі на основі формули "Три люблю"
downloads -> Таран Ірина Миколаївна, вчитель англійської мови, вихователь нвк «Кіровоградський колегіум»
downloads -> Автобіографічний елемент у ліричній драмі І. Я. Франка «Зів'яле листя»
downloads -> Мозгова людмила Анатоліївна
downloads -> Малієнко ю. Б., Сєрова г. В. Вчимося досліджувати (Досліджуємо історію України) Посібник курсу за вибором для профільних класів суспільно-гуманітарного напряму навчання
downloads -> Главное управление образования Луганской областной государственной администрации
downloads -> Тема: Азбука дорожнього руху
downloads -> Методичні рекомендації щодо підготовки матеріалів з питань формування навичок здорового способу життя І. Вступ Суспільству сьогодні особливо потрібні сильні, здорові особистості, які чітко розрізняють поняття добра і зла, любові і ненависті
downloads -> На м’якій постелі спати – у здоров’ї програвати


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка