Наказ № Про результати перевірки класних журналів 5-11-х класів, журналу факультативів, журналів гурткової роботиСторінка1/3
Дата конвертації15.10.2019
Розмір40,5 Kb.
ТипНаказ
  1   2   3У к р а ї н а

Харківська область

КУП’ЯНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС

«ШКОЛА-ГІМНАЗІЯ № 3»

Куп’янської міської ради

НАКАЗ
______2017 м. Куп’янськ № ______
Про результати перевірки

класних журналів 5-11-х класів,

журналу факультативів, журналів

гурткової роботи
Згідно з планом роботи закладу на 2017/2018 навчальний рік заступником директора з навчально-виховної роботи Шкарлет Т.І. було перевірено стан ведення класних журналів 5-11 класів закладу відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 09.08.2017 № 1/9-436 «Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році»,листа департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 23.08.2017 № 01-38/3382 «Про зміни до оцінювання навчальних досягнень учнів і ведення записів у класних журналах 5-11-х класів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році», наказу Головного Управління освіти і науки Харківської облдержадміністрації від 05.10.2011 № 526 «Про затвердження Науково методичних рекомендацій щодо оцінювання навчальних досягнень учнів та оформлення сторінок класних журналів у загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області»,

У ході перевірки значну увагу звернено на правильність та своєчасність заповнення сторінок журналів, обліку відвідування, зведеному обліку навчальних досягнень учнів, зведеній таблиці руху учнів класу, оформлення тематичного оцінювання, контрольних та практичних робіт, контроль за навчальними досягненнями учнів, накопичення оцінок у різних групах учнів та виставлення оцінок за ведення зошитів, вивчення віршів напам’ять . Перевірка показала, що більшість учителів чітко і охайно ведуть записи про зміст проведених уроків, облік навчальних занять учнями, систематично здійснюють контроль за навчальними досягненнями учнів. У журналах вчителями фіксуються такі види контролю: поточний, тематичний, ведення зошитів. Кількість контрольних видів перевірки   відповідає вимогам. Обсяг домашніх завдань не перевищує вікові норми, проте не завжди вчителі фіксують завдання творчого та індивідуального характеру.

Слід взяти до уваги позитивний досвід ведення класних журналів такими учителями: Зіненко С.А., Промської О.В..Дзіковської І.О.,Баринової З.Г.,Голік І.А.,Токарь Н.Я.,Зайцевої Т.В.,Івасенко С.Г.,Паламарчук Л.В..

Перевірка журналів гурткової роботи показала,що журнали гурткової роботи ведуться окремо по кожному гуртку. Керівники гуртків записують всі дані про учнів,своєчасно фіксують проведення занять, згідно розкладу: записана мета, вибрано старосту, проведено інструктажі з безпеки життєдіяльності своєчасно проводяться заняття гуртків..:

Разом з тим на час перевірки класних журналів, журналів гурткової роботи, журналів факультативних занять було виявлено наступні недоліки :


  • допускають виправлення дат проведених уроків Водоп’янова Т.В.(8А)

  • не своєчасно ведуться записи проведених уроків: Єрмак В.Я.,Гуля К.О.,Середа Н.М.,Шапар В.В.,Рябець Л.Л.

  • на сторінці 262 (10А клас) вчитель Тепляков Л.П.. використовує коректор

  • заповнюють журнал з порушенням вимог Науково-методичних рекомендацій учитель Івасенко С.Г.,Зеленська О.П.,Колій А.М.,Шматько Н.Ф.Капранова Г.В.

  • не здала журнал гурткової роботи : Афанасьєва С.Г.;

  • журнал факультативів та індивідуальних занять оформлено своєчасно ,записи ведуться згідно вимог;

  • в журналах гурткової роботи записи ведуться олівцем,не своєчасно ведеться облік відвідувань, несистематично проводяться інструктажі з безпеки життєдіяльності у Теплякова Л.П.,не пронумерований і не прошнурований журнал гурткової роботи у Фінько Г.І.

Виходячи з вищесказаного,

Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка