На основі окр молодшого спеціаліста



Сторінка1/20
Дата конвертації14.04.2020
Розмір103 Kb.
ТипПротокол засідання
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   20

ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

«ЗАТВЕРДЖУЮ»


Ректор

академік НААНУ_____________В.В. Снітинський

ПРОГРАМА
ВСТУПНОГО ФАХОВОГО ВИПРОБУВАННЯ ПРИ ВСТУПІ НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ЕКОНОМІКА» ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ «БАКАЛАВР» НА ОСНОВІ ОКР МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА

Розглянуто і схвалено

Вченою радою ЛНАУ

Протокол засідання

Вченої ради ЛНАУ

№ 5 від 22.02.2018 року


ДУБЛЯНИ 2018

Програма вступного фахового випробування для осіб, які на основі ОКР молодшого спеціаліста вступають для здобуття ОС бакалавр, базується на знаннях, отриманих при вивченні наступних дисциплін:


ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА
Підприємництво та господарська діяльність. Сутність підприємництва та його історичний розвиток. Соціально-економічні функції та складові підприємництва. Моделі та види підприємництва. Підприємництво, як вид господарської діяльності.
Особливості економічної діяльності підприємств у аграрному секторі економіки. Особливості сільськогосподарського виробництва. Формування підприємницького середовища у аграрному секторі економіки. Розвиток агробізнесу в ринкових умовах господарювання. Ринок та ринкове середовище. Функції ринку. Інфраструктура ринку. Ресурсний потенціал аграрних підприємств.
Розміщення, спеціалізація, концентрація та галузева структура аграрних підприємств. Економічна суть та значення розміщення виробництва. Спеціалізація підприємств та концентрація сільськогосподарського виробництва. Галузева структура аграрних підприємств. Економічна ефективність та показники оцінки галузевої структури підприємства.



Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   20


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка