Мистецтво та наука переговорів рівні: модулів по дніСкачати 45,01 Kb.
Сторінка1/11
Дата конвертації02.04.2019
Розмір45,01 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11

МИСТЕЦТВО ТА НАУКА ПЕРЕГОВОРІВ

2 РІВНІ: 6 МОДУЛІВ ПО 3 ДНІ

Нова культура переговорів – шлях до успіху

Для того, щоб вижити та розвиватися у сьогоднішніх умовах суцільної конкуренції, компаніям важливо не тільки зберігати вже існуючих клієнтів, але й успішно виходити на нові ринки всередині та за межами країни. Більше того, необхідно максимально оптимізувати кожну угоду. Згідно з Джеймсом Себеніусом, професором Бізнес школи Гарвардського університету, директором гарвардського Проекту з вивчення переговорів, загальна сума угод по злиттю та покупці компаній складає в середньому 3,3 трильйони долари США на рік. При цьому, як показали дані дослідження двох тисяч найбільш прибуткових компаній за списком Форбса, що проводила група Хатвейт, в середньому до 30% можливого прибутку від таких угод залишається на столі переговорів через низьку якість ведення процесу. Для підвищення ефективності будь-якої галузі необхідним є гармонійне поєднання співпраці та конкуренції, що стає можливим через запровадження корпоративної культури переговорів за інтересами.


Найбільш розповсюдженою помилкою при веденні переговорів є спроба переконати клієнта в тому, що він потребує саме того, що пропонуєте Ви, з подальшим довгим процесом взаємних поступок в обмін на підписання контракту. Однак, як показує досвід успішних компаній, дистрибутивна форма ведення переговорів у режимі торгів призводить до втрат якості довірчих стосунків та до неоптимальних угод.
Не менш важливим бар’єром у переговорах при просуванні послуг, особливо на міжнародних ринках, є крос-культурні розбіжності. Розуміння культурних особливостей та відмінностей, як вони впливають на процеси прийняття рішень під час переговорів і яким чином їх враховувати – важлива навичка, що дозволяє не втратити можливості, які виникають, та вийти на якісну угоду.
Даний курс допоможе учасникам уникнути типових помилок у проведенні переговорів, грамотно готуватися та аналізувати переговорний процес, що дозволить виходити на більш високий рівень домовленостей та задовольняти свої інтереси, не залишаючи цінність за столом переговорів. Представлена методика ведення переговорів за інтересами широко використовується провідними компаніями світу, серед яких IBM, Boeing, Accenture, Target, General Mills, Kraft Foods.

Каталог: files
files -> Пояснювальна записка Вступне випробування з соціальної роботи до магістратури зі спеціальності «023 Соціальна робота»
files -> Затвердити Порядок вибуття дітей із закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, й соціального захисту дітей, до сімейних форм виховання (далі Порядок), що додається
files -> Конкурси Вакансії
files -> Секція права та психології
files -> Освіта. Виховання. Навчання актуальні проблеми дошкілля
files -> Спадщина Василя Олександровича Сухомлинського – невичерпне джерело світла, енергії і любові
files -> Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю
files -> Впровадження педагогічної спадщини В. О. Сухомлинського щодо гармонійного розвитку особистості учня, формування його життєвої компетентності у н/в процесі на основі формули "Три люблю"
files -> Таран Ірина Миколаївна, вчитель англійської мови, вихователь нвк «Кіровоградський колегіум»


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка