Міському голові ЧугуєваСкачати 35,89 Kb.
Дата конвертації11.10.2019
Розмір35,89 Kb.
ТипЗаконІнформація

про підсумки діяльності Чугуївської радіокомпанії за 2017 рік

В 2017 році як і у всі попередні роки діяльність Чугуївської радіокомпанії базувалася на основі Законів України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні", "Про телебачення і радіомовлення", "Про державну підтримку засобів масової інформації і соціальний захист журналістів", "Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації", "Про видавничу справу", а також відповідних постанов Кабінету Міністрів України, рішень Державного комітету телебачення і радіомовлення України, розпоряджень міського голови та Статуту Чугуївської радіокомпанії.


Основними приорітетами Чугуївської радіокомпанії в 2017 році були:

1. Інформування громади про діяльність органів місцевого самоврядування, для чого в ефірі радіо та в газеті "Новости Чугуєва" постійно діють рубрики, пов`язані з їх діяльністю: "На сесії міської ради", "На засіданні виконкому", "Діалог з мером", "Актуальне інтерв'ю", "Депутатська трибуна", "Місцеве самоврядування", "Офіційно", "Громадські слухання", "Гаряча лінія" та інші.

2. Правове виховання мешканців міста, якому присвячені газетні та радіорубрики: "Нове у законодавстві", "Консультує спеціаліст", "Правовий всеобуч", "Податкова служба інформує", "Юридична сторінка", "Питали-відповідаємо" та інші,

3. Інформування населення про суспільно-політичні події в місті, країні, світі, через відповідні рубрики: "Новини одним рядком", "З місця події", "Місто та ми", "Резонанс", "Проблема", "Міжнародна співпраця" та інші.

4. Висвітлення проблем комунального господарства міста в рубриках: "Справи комунальні", "Звернення", "Тривожна ситуація", "Комунальні проблеми".

5. Духовне, культурне та патріотичне виховання громади м. Чугуєва, на що спрямовані рубрики: "Долі опалені війною", "Пам'ять", "Наша історія", "Чугуїв рєпінський", "Турбота", "Духовність", "Наші земляки" та інші.

6. Ознайомлення мешканців міста з кращими трудовими колективами та людьми, що складають славу та гордість громади Чугуєва в рубриках: "Трудові колективи", "Твої люди, Чугуїв", "Знай наших" та інших.

На виконання вищезазначених завдань протягом 2017 року здійснювалось видання 52 номерів щотижневої інформаційної газети "Новини Чугуєва" обсягом 12 шпальт кожний, формату А-3 загальним накладом 62365 примірників. Також здійснювалось проводове радіомовлення 196 радіопередач загальним обсягом 5145 хвилин.

Особлива увага в минулому році приділялась розширенню аудиторії, яка інформується, перш за все, за рахунок інтернету. В цьому напрямку головні зусилля були скеровані на популяризацію власного сайту ЧРК http://chuguevnews.info, а також роширення кількості членів групи «Новости Чугуева» в соціальній мережі Facebook. Слід зазначити, що в цьому напрямку були досягнені вагомі результати. Зокрема, щоденний перегляд матеріалів власного сайту складає близько 300 осіб, а кількість членів групи у Facebook невпинно збільшується ( до 30 осіб на день) та наближається до відмітки 5000 осіб. Не менш перспективним напрямком роботи радіокомпанії є й співпраця з незалежним тележурналістом Михайлом Кисельовим, відеороліки якого про життя міста розміщуються на канале youtybe та в групі «Новости Чугуева».

За кошти міського бюджету (90 тис. грн.) було проведено ремонт приміщень ЧРК, що дало змого значно поліпшити умови праці журналістів та сприяло підвищенню якості їх роботи.

Значна увага працівниками Радіокомпанії приділялась участі в загальноміських заходах та вирішенні проблем, суспільноважливих для громади. Зокрема, активну участь журналісти брали в засіданнях громадської організації Клуб громадського діалогу, членами та співзасновникакми якої вони є. Під час цих засідань обговорювалися питання економічного розвитку громади, перспектив розвитку туризму в місті, інтеграція ВПО та ветеранів АТО в життя Чугуєва. Ще одним прикладом такої громадської активності журналістів ЧРК стала їх активна участь в робочій групі з розробки Стратегії розвитку міста до 2028 року.

Приємним моментом в роботі Чугуївської радіокомпанії в 2017 року стало нагородження її директора Романа Гноєвого Грамотою Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за сумлінну працю, що безперечно є високою оцінкою работи, перш за все, усього колектива ЧРК.Підсумком роботи Чугуївської радіокомпанії в 2017 році стало залучення до кола споживачів інформаційного продукту близько 1,5 тисяч передплатників газети "Новини Чугуєва", 6 тисяч слухачів міського радіо та близько 5 тисяч користувачів мережі інтернет наслідком чого активізувалася участь мешканців міста в суспільно-політичному, культурному та економічному житті Чугуєва.

Директор

Чугуївської радіокомпанії Р.А. ГНОЄВИЙ
Каталог: files -> docs -> 2018
2018 -> Наказ №87 Про підсумки атестації педагогічних працівників закладів освіти Біленьківської сільської 2017-2018 навчальному році
2018 -> Виховання здорового способу життя в школярів
2018 -> Відмінювання іменників
2018 -> «Дім без книги – день без сонця»
2018 -> Наказ №15 Про стан викладання фізики в школі
2018 -> Освітня програма ягіднянської загальноосвітньої школи і-ііі ступенів Куп'янської районної ради Харківської області
2018 -> Сценарій круглого столу «Як порозумітися з підлітком?»
2018 -> Закону України «Про загальну середню освіту»
2018 -> Наказ №37 Про підсумки вивчення стану викладання біології та рівень навчальних досягнень учнів
2018 -> Урок має такі особливості


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка