Минуло чотирнадцять місяців з тих пір, як тато поїхав на фронт добровольцем. Хоча ми з мамою були категорично проти. Він вирушив, бо дуже любить Україну, але ще більше, він любить насСкачати 13,28 Kb.
Дата конвертації18.06.2019
Розмір13,28 Kb.
Минуло чотирнадцять місяців з тих пір, як тато поїхав на фронт добровольцем. Хоча ми з мамою були категорично проти. Він вирушив, бо дуже любить Україну, але ще більше, він любить нас. Тоді я навіть і не думав про це, гнів та розпач не давали мені спокою. Я весь час питав себе: «Чому він так вчинив? Хіба йому важко було залишитись? Просто не покидати нас…».
Я не можу забути те, як плакала мама… Багато плакала, намагалася робити це так, щоб я не бачив. Час від часу тато надсилав СМС, в яких скупо повідомляв, що з ним все добре. Тоді мама здавалася щасливою, хоча й ненадовго. Мушу зізнатися, що й я інколи плакав, мені його теж дуже не вистачало… Часто згадую, як він після роботи приносив щось смачне, а я його обіймав, заглядав у зморені, але усміхнені очі. Він ніколи не жалівся, що стомився. Впевнений, що він докладав неймовірних зусиль, щоб ми жили в достатку, але чомусь думаю про це тільки тепер. Дуже тяжко на душі, коли розумієш, що його може не стати будь-якої миті і ти нічого не можеш з цим вдіяти. Таким безсилим я себе ніколи не почував. Відчуття того, що він там, а я тут, робить мене безпомічним, особливо, коли не можу звернутися за порадою чи попросити допомоги, в якій би він точно не відмовив. Хочеться просто знову побачити його, почути голос, відчути його запах …
Раптом хтось постукав у двері. Трохи несподівано, адже мама повинна повернутись з роботи пізніше. Відчинивши двері, я побачив тата. Світ зупинився, за мить я вже кинувся в його обійми і стиснув якнайсильніше, щоб не відпустити, не втратити, не забути цього відчуття, закарбувати його в своїй пам’яті . Кажуть, мамині руки найніжніші, тоді татові – найлагідніші. Я не сказав ні слова, в них не було потреби. Думаю, в цей момент ми розуміли один одного так, як ніколи раніше. З моїх очей градом покотились сльози.


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка