Міністерство внутрішніх справ україниСторінка1/23
Дата конвертації18.04.2019
Розмір249 Kb.
ТипЗакон
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   23


НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ВНУТРІШНІХ СПРАВ

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ № 4

ПЕДАГОГІКА ТА ПСИХОЛОГІЯ ВИЩОЇ ШКОЛИ

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ

Київ-2016
АНОТАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ

Дисципліна «Педагогіка та психологія вищої школи» вивчає закономірності психологічного опосередкування педагогічної діяльності в вищому навчальному закладі, індивідуальні та соціально-психологічні явища, які породжуються умовами вищого навчального закладу.

Необхідність викладання та засвоєння вказаної дисципліни в межах магістерської підготовки правознавців зумовлена декількома обставинами. По-перше, основу юридичної діяльності складає діяльність пізнавальна, тобто така, що спрямована на пізнання особливої сфери соціальної дійсності – сфери правових відносин. Безумовно, засвоєння основних детермінант процесу пізнання, оволодіння знаннями стосовно активізації цієї діяльності сприятиме більш ефективному та плідному розумінню та управлінню правовою дійсністю. По-друге, актуальність проведення сучасних наукових досліджень у галузі юриспруденції зумовлює потребу у фаховій підготовці та удосконаленні роботи науковців, формуванню у них необхідних вмінь та навичок творчого мислення, відповідних технологій науково-дослідницької роботи. По-третє, суттєвими психологічними чинниками зумовлено процес самовиховання та саморегуляції у правознавців необхідних професійно-важливих якостей з метою успішного здійснення ними спрямованої науково-практичної діяльності.


Метою вивчення дисципліни є формування уявлень про психологічні чинники і детермінанти організації педагогічного процесу у вищій школі, управління цим процесом згідно структури та функцій конкретних підрозділів ВНЗ, про соціально-психологічні явища, які опосередковують та зумовлюють процеси навчання і виховання. Особлива увага приділяється психологічному аналізу основних видів діяльності викладача, на основі чого формуються уявленні про доцільні технології педагогічної діяльності.


Каталог: files -> kafedru
kafedru -> Психологія здоров’Я
kafedru -> Національна академія внутрішніх справ
kafedru -> Лекція з навчальної дисципліни " філософія права" тема № Правова антропологія. Особистість і право
kafedru -> Антропогенез
kafedru -> Лекція з навчальної дисципліни "Логіка" тема №6 «основи теорії аргументації» Для слухачів
kafedru -> Національна академія внутрішніх справ
kafedru -> Конспект проведення лекційного заняття з теми №4 «Соціалізація особистості»
kafedru -> Міністерство внутрішніх справ україни
kafedru -> Національна академія внутрішніх справ україни
kafedru -> Національна академія внутрішніх справ


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   23


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка