Міністерство освіти та науки україниСторінка1/37
Дата конвертації28.12.2018
Розмір0,9 Mb.
ТипНавчально-методичний посібник
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   37

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ОДЕСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТНАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ПОСІБНИК

З КУРСУ “ІСТОРІЯ УКРАЇНИ”Матеріали до самостійної роботи студентів


І курсу денної та вечірньої форм навчання всіх спеціальностей


ОДЕСА ОДЕУ 2007

ПЕРЕДМОВА.

Шановні студенти! Вашій увазі пропонується навчально-методичний посібник з курсу “Історія України”. Він містить тематичний план курсу, програму з курсу “Історія України”, яка укладена з урахуванням програми курсу “Історія України” для вищих навчальних закладів економічного профілю. Навчально-методичний посібник містить також тематику семінарських занять, завдання для першої та другої рейтнигової контрольної роботи, питання до самостійної та індивідуальної роботи студентів, теми рефератів та літературу до них, тестові завдання з курсу, карту самостійної роботи, тематику індивідуальних завдань з проблеми “Історія України в іменах”, програмні питання до іспиту з курсу. Студентам також пропонується завдання та запитання для індивідуальних занять і самостійної роботи в контексті тїєї чи іншої теми – проблеми, персоналій тощо. Крім того, у посібнику вказана рекомендована література для вивчення даної навчальної дисципліни.

Історія України втілює в собі етапи історичного шляху українського народу, який вносив значний вклад у розвиток світової цивілізації. Історичний розвиток українського суспільства переконливо свідчить, що український народ протягом декількох століть мав свою державність, відстоював її, боровся за її відродження та збереження. В сучасних умовах розбудови української держави значне місце набуває зростання інтересу до проблеми вітчизняної історії, витоків українського народу, формування його державності та використання кращих історичних традицій у практичній діяльності.

Курс “Історія України” є складовою гуманітарної підготовки студентів, він має на меті сприяти формуванню національної свідомості майбутніх фахівців -економістів, виробити навички студентами самостійного аналізу та оцінки історичних подій.

Глибоке і всебічне вивчення історії України неможливе без опанування документально-джерельної бази, літератури, наукових досліджень вчених, енциклопедій, довідників, що відображають політичний, економічний та культурний розвиток українського народу з найдавніших часів до сьогодення.Каталог: Kurs1


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   37


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка