Методичні рекомендації з вивчення та узагальнення передового педагогічного досвідуСторінка1/12
Дата конвертації17.04.2019
Розмір68,5 Kb.
ТипМетодичні рекомендації
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12
Методичні рекомендації з вивчення та узагальнення передового педагогічного досвіду

Адресовані педагогічним колективам навчальних закладів, методистам, керівникам МО.

Передовий досвід не має термінів служби: він зберігає значимість, поки корисний. Досвідом треба вміти розпорядитися. Його можна омертвити, ігнорувати, однак можна і змусити працювати, розвиватися, збагачувати практику.

Реформування сучасної освіти та виховання багато в чому залежить від професіоналізму фахівців, що працюють у даній системі. Демократизація навчального закладу розкриває потенційні можливості кожного педагогічного працівника, заохочує ініціативу.

Під поняттям "передовий досвід" треба розуміти нові чи поліпшені прийоми і методи роботи, форми діяльності, прогресивні нововведення, раціоналізаторські ініціативи, що дають високий результат і відповідають сучасним вимогам, спрямовані на удосконалювання навчально-виховного процесу.

Сьогодні найбільш актуальна задача об'єктивної оцінки інноваційних процесів у розвитку освітніх і виховних систем навчальних закладів, експертної оцінки авторських методик, педагогічного досвіду, кваліфікації професійної майстерності педагога. У рішенні даної задачі основними є наступні характеристики педагогічного досвіду:  • Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка