Методичні рекомендації щодо вивчення предметаСкачати 30,68 Kb.
Сторінка1/6
Дата конвертації29.03.2019
Розмір30,68 Kb.
ТипМетодичні рекомендації
  1   2   3   4   5   6
Методичні рекомендації щодо викладання предмета

«Музичне мистецтво» (1- 7 класи)

в 2016/ 2017 навчальному році

О.В. Венгринюк,

методист НМЦ

виховної роботи ІППОЧО


Предмети художньо-естетичного циклу в школі спрямовані не тільки на естетичне виховання учнів, а завдяки впливу на емоційно-чуттєву сферу через образний зміст творів мистецтва вони здатні ефективно впливати на формування патріотизму, моралі та інших загальнолюдських цінностей.

Предметно-інтегративна система мистецької освіти у загальноосвітніх навчальних закладах складає основу Державних освітніх стандартів освітньої галузі «Мистецтво» як в початковій, так і в основній та старшій школі.

Навчальні предмети утворюють єдиний наскрізний цикл, спрямований на всебічне неперервне опанування учнями художніми цінностями впродовж усього терміну навчання в школі на основі особистісноорієнтованого та компетентнісного підходу.

Учитель мистецьких дисциплін нового тисячоліття, його професійний рівень та здатність адаптуватися до нововведень під впливом стрімкого розвитку інформаційних освітніх процесів, розповсюдження мережевих, віртуальних, мультимедійних видів отримання учнями навчальної інформації, повинен бути спроможним впроваджувати і застосовувати в практичній діяльності нові педагогічні технології та досягати нових якісних змін у педагогічній майстерності.

Наступає час переосмислення ролі педагога мистецьких дисциплін в цьому процесі, який стає не тільки партнером у навчанні, а й одночасно генератором нових тенденцій, новатором з упровадження інформаційних та мистецьких технологій, а також педагогом, який уміло застосовує електронні підручники та інтерактивні посібники у навчанні, активно застосовує новітні досягнення педагогічної теорії і практики.


Каталог: images -> banners
images -> Загальна характеристика роботи
images -> Математика, як навчальний предмет, покликаний передусім сприяти розумовому вихованню, особливо вихованню волі до цілеспрямован
banners -> Методичні рекомендації щодо викладання біології у 2016/2017 навчальному році
banners -> Методичні рекомендації щодо викладання географії
banners -> Т. С. Богачик, заступник директора іппочо з науково-методичної роботи, кандидат історичних наук
banners -> Методичні рекомендації щодо викладання економіки
banners -> Методика роботи з автентичними навчально-методичними комплексами Компетентнісний підхід до викладання англійської мови
banners -> «Формування особистісних стратегій професійної діяльності практичного психолога»


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка