Методичні рекомендації щодо розроблення Державних стандартівСторінка1/14
Дата конвертації29.03.2019
Розмір98 Kb.
ТипМетодичні рекомендації
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   14


НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ІНСТИТУТ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ

ЦЕНТР СУЧАСНИХ ПРОФЕСІЙ І ТЕХНОЛОГІЙ НАВЧАННЯ


Проект


Методичні рекомендації

щодо розроблення Державних стандартів

професійно-технічної освіти з конкретних професій на основі компетентнісного підходу

м. Київ – 2015

1. Загальні положення

Методичні рекомендації щодо розроблення Державних стандартів професійно-технічної освіти з конкретних професій на основі компетентнісного підходу (далі – Методичні рекомендації) спрямовані на допомогу фахівцям у створенні освітніх стандартів підготовки кваліфікованих робітників за компетентнісним підходом відповідно до вимог законодавства.

Створення Державних стандартів професійно-технічної освіти на основі компетентнісного підходу (далі – ДСПТО) базується на Конституції України та нормативно-правових актах, а саме: Законах України «Про освіту», «Про професійно-технічну освіту», «Про професійний розвиток працівників», «Про зайнятість населення», «Про організації роботодавців, їх об'єднання, права і гарантії їх діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 23.11.2011 р. № 1341 «Про затвердження Національної рамки кваліфікації», наказу Міністерства освіти і науки України від 06.06.2014 р. № 688 «Про затвердження Порядку проведення вхідного контролю знань, умінь та навичок для осіб, які приймаються на навчання за програмами перепідготовки або підвищення кваліфікації до професійно-технічних навчальних закладів».

ДСПТО розробляється на професію або на групу професій (професійних назв робіт, посад) у певній сфері трудової (професійної) діяльності, що зазначені в Національному класифікаторі України «Класифікатор професій ДК 003:2010» та/або інших нормативних документах.

ДСПТО затверджується центральним виконавчим органом у сфері освіти за погодженням сторони роботодавців та центральним виконавчим органом у сфері праці.

ДСПТО є обов’язковим для всіх навчальних закладів, підприємств, установ та організацій, що здійснюють (або забезпечують) підготовку (підвищення кваліфікації) кваліфікованих робітників, незалежно від їх підпорядкування та форм власності.
Каталог: files -> form -> anonymous -> api -> library -> 34e824e3-41da-472a-9ffc-75cbcaa29e0f -> document
document -> Закон УкраЇни Про освіту
form -> Інноваційні підходи до побудови методичної роботи з педагогічними кадрами у межах освітніх округів на засадах компетентнісного підходу
form -> Ку «криворізький районний науково – методичний кабінет» криворізької районної ради дніпропетровської області формування основ креативності дітей старшого віку в музично – ігровій діяльності корж Галина Вікторівна
form -> «Форми організації виховної роботи»
form -> Формування основ здорового способу життя на уроках фізичної культури
document -> Стратегія розвитку національної системи кваліфікацій
form -> Форми виховної роботи в початковій школі
form -> Підготувала: Вихователь 4-б кл
form -> Ку «криворізький районний науково – методичний кабінет» криворізької районної ради дніпропетровської області формування основ креативності дітей через інтерактивні форми роботи з батьками мелетич Ірина Михайлівна


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   14


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка