Методичні аспекти статевого вихованняСкачати 22,41 Kb.
Сторінка1/5
Дата конвертації19.04.2019
Розмір22,41 Kb.
  1   2   3   4   5
Методичні аспекти статевого виховання

Ознайомлення дошкільників з елементарними науковими поняттями про сім'ю та міжстатеві стосунки відбувається впродовж трьох років перебування дитини в дитячому садку - починаючи з середньої групи. Робота здійснюється комплексно, в різних життєвих ситуаціях - під час занять, етичних бесід, індивідуальних бесід, в процесі спілкування, на прогулянці, під час організації самостійної роботи дошкільнят в коді спеціально організованих експериментальних ситуацій, які вимагають від дошкільника вміння розв'язувати моральну колізію, приймати самостійні рішення.

Мета статевого виховання - виховання дитини як представника певної статі, формування в неї моральних неї моральних норм взаємин між представниками протилежної статі, озброєна її знаннями про особливості власного розвитку та розвитку представників протилежної статі, виховання статевої культури.


Каталог: Files -> downloads
downloads -> Спадщина Василя Олександровича Сухомлинського – невичерпне джерело світла, енергії і любові
downloads -> Впровадження педагогічної спадщини В. О. Сухомлинського щодо гармонійного розвитку особистості учня, формування його життєвої компетентності у н/в процесі на основі формули "Три люблю"
downloads -> Таран Ірина Миколаївна, вчитель англійської мови, вихователь нвк «Кіровоградський колегіум»
downloads -> Автобіографічний елемент у ліричній драмі І. Я. Франка «Зів'яле листя»
downloads -> Мозгова людмила Анатоліївна
downloads -> Малієнко ю. Б., Сєрова г. В. Вчимося досліджувати (Досліджуємо історію України) Посібник курсу за вибором для профільних класів суспільно-гуманітарного напряму навчання
downloads -> Главное управление образования Луганской областной государственной администрации
downloads -> Тема: Азбука дорожнього руху
downloads -> Методичні рекомендації щодо підготовки матеріалів з питань формування навичок здорового способу життя І. Вступ Суспільству сьогодні особливо потрібні сильні, здорові особистості, які чітко розрізняють поняття добра і зла, любові і ненависті
downloads -> На м’якій постелі спати – у здоров’ї програвати


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка