Методические рекомендации для членов семьи участника ато созданные мной на основе собственного пережитого птср и интервью с фрэнком пьюселиком о психологической помощи ветеранам войныСкачати 153,5 Kb.
Сторінка1/20
Дата конвертації03.04.2019
Розмір153,5 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   20Рекомендації для членів сімей

учасників антитерористичної операції
(упорядковано управлінням по роботі з особовим складом

Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України

на основі досвіду подолання посттравматичного синдрому, узагальненого В.Арабинським,

та інтерв'ю з Френком П'юселіком «Про психологічну допомогу ветеранам війни»)


Сьогодні наша країна переживає найскладніший період за часів Незалежності.

Події в Луганській та Донецькій області, де в боях за віддають життя і стають інвалідами українські чоловіки, дружини залишаються вдовами, а діти - сиротами, стосуються кожного. Бойові дії колись закінчаться, і додому повернуться ті, кому судилося вижити, пройшовши через пекло бойових дій.

Але в учасників бойових дій, в їх головах війна триватиме, можливо, все життя. Як допомогти створити якщо не мир, то хоча б стійке перемир'я цим людям, яким доля приготувала випробування війною?

Пропонуємо кілька рецептів подолання посттравматичного синдрому на основі досвіду Френка П'юселіка, доктора психології, який надавав психологічну допомогу військовослужбовцям ЗС США безпосередньо в районах бойових дій у В’єтнамі, а також досвіду українських психологів, які працюють в зоні АТО, з пораненими та ветеранами АТО, членами сімей військовослужбовців.

Ці рекомендації адресовані дружинам, батькам, рідним і близьким українських героїв, які повернулися з виконання завдань в зоні АТО.

Вони не місять універсальних відповідей на всі проблеми багатогранного і складного життя. Проте, сподіваємось, що їх знання і застосування, виходячи із конкретних обставин, конкретних унікальних ситуацій, з якими Вам доведеться зіштовхнутися, допоможе Вам допомогти Герою війни повернутися до мирного життя.Каталог: wp-content -> uploads -> 2018
2018 -> Звіт методичної комісії природничо-математичних дисциплін за 2015-2018 н р
2018 -> Ультури літопис дисертаційних робіт Харківської державної академії фізичної культури До 40-річчя заснування академії та 100-річчя нан україни харків 2018
2018 -> Теорії кооперації та інтеграції
2018 -> Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг"
2018 -> Укладач: Бережна Марія Павлівна – керівник гуртка комунального закладу «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради Рецензенти
2018 -> Національна академія внутрішніх справ україни
2018 -> 2018 р. Голова приймальної комісії І. С. Бондар
2018 -> 2018 р. Голова приймальної комісії І. С. Бондар


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   20


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка