Лекція Роль студентського самоврядуванн я у забезпеченні якості вищої освітиСкачати 282,9 Kb.
Сторінка1/10
Дата конвертації15.10.2019
Розмір282,9 Kb.
ТипЛекція
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10

Міністерство освіти і науки України

Всеукраїнська студентська рада
Перша лекція
Роль студентського самоврядування у забезпеченні якості вищої освітиПлан
Вступ.


  1. Що таке студентське самоврядування.

  2. Особливості діяльності органів студентського самоврядування в інших країнах.

  3. Імплементація Болонського процесу у вищих навчальних закладах України.

  4. Студентське самоврядування твого університету.

  5. Інновації в навчальному процесі.

  6. Всеукраїнська студентська рада. Здобутки і перспективи розвитку.

  7. Корисні вислови, посилання, порада.


Вступ
Перша лекція запам’ятовується на все життя. Даний посібник створено задля надання студентові ключів для максимальної реалізації своїх можливостей. Пропонована нами інформація знадобиться як гуру студентського самоврядування, так і тим, хто про студентське самоврядування тільки чув. Текст збірника надасть Вам фактичний матеріал, а питання його представлення широкому загалу – то вже на ваш розсуд.

Щодо актуальності презентації першої лекції про студентське самоврядування в кожному вищому навчальному закладі протягом останніх років, годі й казати. Але провести її вдалося тільки минулого. Тоді Всеукраїнська студентська рада спільно з Міністерством освіти і науки України приготували прототип першої лекції. Отож, перше, що почули першокурсники, завітавши минулого року до аудиторій, була наша абетка самоврядування. Звісно, не обійшлось без критики: і по тексту, і по способу представлення (особливо, коли до читання долучались люди, далекі від студентського самоврядування). Але втішає те, що більше було таки дружніх порад і побажань.

Як і минулого року, ми надаємо власний варіант, власне бачення, Вам же вирішувати, яку форму викладу обрати, зменшити або додати фактичний матеріал, прочитати тільки самому або зібравши першокурсників на початку нового навчального року, тим самим дати потужний імпульс розвитку самоврядування.

Наша ініціатива з проведення лекції для деяких передових на ниві розвитку студентського самоврядування навчальних закладів була не новою. Їхні матеріли та методика викладення інформації стали нам в нагоді. Перша лекція (second edition) пропонується на розгляд саме Вам, шановні делегати конференції, для того, аби, ознайомившись з матеріалом, Ви також дали свої пропозиції та поради. Останні обов’язково будуть враховані в кінцевому варіанті збірника, який першого вересня отримає кожний навчальний заклад України, а завдяки Вашому старанню – почує кожен студент-першокурсник.

Усі пропозиції приймаються за адресою: 1st.lecture@ukr.net.
Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка