Краса дружбиСторінка1/6
Дата конвертації27.01.2020
Розмір67 Kb.
  1   2   3   4   5   6

КРАСА ДРУЖБИ


ПЄР ДОРНЕЛЛЯС

ДИРЕКТОР КАФЕДРАЛЬНОЇ ШКОЛИ, ЄПИСКОП-ПОМІЧНИЙ ПАРИЖА

Дружба є необхідною для життя. Аристотель говорить про це у перших же реченнях розділів, присвячених дружбі: “Без друзів ніхто не хотів би жити, навіть якщо б його переповнювали усі інші блага.”1 Без друзів, що зустрічаються та бачать один одного, додали б коментатори XIII століття! Бо дружба міцнішає, коли друзі бачать один одного. Саме тому, коли непередбачені обставини перешкоджають друзям зустрітися, їх огортає певний смуток, який виліковується надією на скоре побачення. Їм необхідно бачитися, щоб їхня дружба ткала зв’язок їхньої єдності! Друзі християни з України, бачачи Вас у вірі та молитві, я благословляю Бога за цей дар дружби.


У своїх “Потаємних щоденниках” Моріс Блондель, французький філософ минулого століття, що помер у 1949 році, встановив для себе, ще будучи студентом Педагогічного інституту: “Дружба посідає велике місце у моєму житті”.2 Біблійні мудреці оспівують її: “Вірний приятель – міцна захорона: хто знайшов його, той знайшов скарб. Вірному другові немає ціни, і немає ваги, щоб вартість його зважити” (Сир 6, 14-15). Дружба є настільки необхідною для життя, що вона перебуває у серці спасіння, котре здійснює Христос. Швидкий перегляд Біблії супроводжуватиме нас у наших роздумах. Святе Письмо із легкістю показує, до якої міри дружба є центральною у всьому людському існуванні. Легко уявити, якою постає дружба у серці кожного життя, щасливого та стражденного. Ми намагатимемося виділити якості дружби у той спосіб, щоб вона повернула кожному людському життю його справжню красу.


Каталог: sites -> default -> files -> conference docs
files -> Секція права та психології
files -> Рущенко І. П. Соціологія: курс лекцій. Харків: Ун-т внутр справ. 1996 а 0с.,-, ї.;'
files -> Актуальні проблеми соціології, психології, педагогіки. Вип
files -> Академія праці і соціальних відносин
files -> Академія праці і соціальних відносин
files -> Робочу програму по фізиці і пояснювальній записці до неї підготували члени науково-методичної ради по фізиці Міністерства вищої і середньої фахової освіти срср, професор доктор В
files -> Загальна характеристика роботи
files -> Академія праці і соціальних відносин


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка