Конструктивна педагогікаСторінка1/7
Дата конвертації09.10.2019
Розмір76,5 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7


Конструктивна педагогіка - це універсальний термін. Це не метод, а швидше підхід, який грунтується на припущенні, що особа поглиблює (накопичує) знання, якщо бере активну участь у процесі пізнання. Необхідним компонентом цього процесу розумової діяльності особи є також співпраця з іншими учнями. Спрощений і структурований навчальний план не може дати учням цього досвіду, а от реалістичні ситуації можуть.

Для досягнення цього потрібно створити комплексне навчальне середовище. Джерелом інформації є вже не книги та вчителі, а реальне життя. Учні, працюючи у групі, мають нагоду шукати вирішення реальних проблем у життєвих ситуаціях різними способами та за допомогою різних технік. Конструктивна педагогіка вимагає особливих умов навчання, в яких учням дозволяється співпрацювати один з одним і допомагати один одному. Для вирішення своїх проблем і досягнення цілей вони можуть використовувати низку інструментів і джерел інформації.

Певні педагогічні методики та навчальні технології (такі, як проблемно-орієнтоване навчання та розробка власних проектів) можуть застосовуватися тільки в комп'ютеризованих класах. Класи, оснащені комп'ютерами, краще підходять для використання сучасних методів, аніж традиційні класи, навіть якщо в них не вистачає комп'ютерів для всіх учнів. У належним чином організованих умовах для навчання та роботи одного-двох комп'ютерів буде достатньо для стимулювання процесу пізнання через співпрацю. Звичайна комп'ютерна кімната з обмеженим простором і стандартним розташуванням парт не сприяє інтеграції сучасних інформаційно-комунікативних пристроїв у навчальний процес.


Каталог: Files -> downloadcenter
downloadcenter -> Прояви девіантної поведінки у підлітків та молоді
downloadcenter -> Назва кафедри
downloadcenter -> Наказ №329 від 13 квітня 2011 року Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 11 травня 2011 р за №566/19304 Про затвердження Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів (вихованців)
downloadcenter -> Наказ №1222 Про затвердження орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін у системі загальної середньої освіти
downloadcenter -> Тема. Культурні цінності родини і їх значення для життя дитини. (1 слайд)
downloadcenter -> Підбір і використання іграшок для дітей дошкільного віку у дошкільному навчальному закладі
downloadcenter -> Програм а гуртка виготовлення сувенірів
downloadcenter -> Розвиток пізнавальної активності і самостійності учнів на уроках початкових класів
downloadcenter -> Наказ №33 Про підсумки вивчення стану викладання та рівня навчальних досягнень учнів з біології у 7-11 класах та з екології у 11 класі Гришівської зош і-ііі ступенів у 2013/2014 навчальному році


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка