Конспект уроку Українська мова. Клас: 6 Тема. Дієслово як самостійна частина мови: загальне значення, морфологічні ознаки і синтаксична рольСкачати 205,5 Kb.
Сторінка1/7
Дата конвертації27.04.2020
Розмір205,5 Kb.
ТипКонспект
  1   2   3   4   5   6   7

План-конспект уроку 

Українська мова.

Клас: 6

Тема. Дієслово як самостійна частина мови: загальне значення, морфологічні ознаки і синтаксична роль.

Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу.

Вид уроку: урок-дослідження.

Мета уроку: поглибити знання про дієслово, навчитися знаходити в текстах дієслова, виявляти їх функцію.

Завдання:

- освітні: поглибити знання учнів про дієслово, формувати уміння знаходити дієслова в тексті, визначати їх морфологічні ознаки; формувати навик дослідження як спосіб отримання потрібної інформації.- розвиваючі: удосконалення вмінь самостійної роботи, розвивати творчі здібності використовувати дієслова у власних висловлюваннях; розвивати здібності до дослідницького типу мислення.

- виховні: виховувати інтерес до української мови через виконання вправ.

УНД особистісні: позитивне ставлення до навчальної діяльності; екологічне та естетичне виховання;

регулятивні: цілепокладання; формування ситуації саморегуляції, тобто досвіду набуття (навчальних знань і вмінь); співробітництво в спільному вирішенні завдань; проектування маршруту подолання труднощів у навчанні шляхом залучення до нових видів діяльності і форм співпраці);

комунікативні: висловлення й аргументація власних думок, врахування думки однокласників; встановлення робочих відносин, ефективну співпрацю в групі; володіння монологічного та діалогічного формами мови відповідно до граматичних і синтаксичних норм української мови;

пізнавальні: самостійне формулювання пізнавальної мети, складання алгоритму власних дій для реалізації завдань уроку; пояснення мовних явищ, зв'язків, відносин, що виявляються в ході роботи.
Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка