Конспект уроку англійської мови в другому класіСкачати 89,05 Kb.
Сторінка1/7
Дата конвертації12.04.2019
Розмір89,05 Kb.
ТипУрок
  1   2   3   4   5   6   7
Ігрові прийоми навчання англійської мови на початковому етапі

На ранньому етапі навчання дітей іноземної мови одна з основних задач вчителя – зробити цей предмет цікавим та улюбленим. В молодшому віці діти дуже емоційні й рухливі, їх увага відрізняється швидкоплинністю. Тому , як правило, молодші школярі звертають увагу перш за все на те, що викликає їх інтерес.

Тому на своїх уроках я використовую різноманітні ігри, змагання, багатий демонстраційний матеріал.

Використання ігрового методу на уроках іноземної мови сприяє створенню гармонійної психологічної атмосфери й допомагає учням побачити в іноземній мові реальний засіб спілкування.

Хотілось би навести приклади декількох ігрових прийомів.

Гра «Хто швидше»

Цю гру можна застосовувати якщо учні вже знайомі з усіма буквами алфавіту.

Вчитель розкладає на столі букви англійського алфавіту зворотною стороною. Учні підходять до столу та витягають яку-небудь букву. Далі учню треба назвати слово на ту букву,яку витягнув.

Наприклад: Аа – apple, Bb – ballГра «Чия команда швидше»

Учні поділяються на дві команди й кожна з них отримує завдання. Першій команді необхідно написати букви за алфавітним порядком від Aa до Mm, а другій – від Nn до Zz. Кожен учень по черзі пише одну букву та сідає на місце. Виграє та команда, учні якої виконають завдання правильно.Гра «На увагу»

Гра проводиться у швидкому темпі. Учням потрібно:  • Назвати цифри через одну (1,3,5 …)

  • Зробити зворотній рахунок (10,9,8 …)

Гра «Частини тіла»

Вчитель називає частини тіла а учні показують їх на собі.Гра-змагання «Частини тіла»

Учні розбиваються на групи по 3-4 дитини. Кожна група за 3 хвилини повинна написати на дошці як найбільше частин тіла. Команда з найдовшим списком перемагає

Цю гру можна також використовувати й на інші теми.

Гра «Правильний та неправильний стілець»

Вчитель ставить біля дошки два стільці. Один стілець буде «правильний» а інший – «неправильний». Учні діляться на дві команди та стають у два ряди навпроти стільців. Вчитель показує малюнок на називає слово. Якщо назване слово відповідає малюнку, кожен із представників обох команд повинен сісти на «правильний» стілець. Але якщо слово названо невірно, то тоді потрібно сісти на «неправильний» стілець. Бал зараховується тій команді, учасник якої встиг сісти першим на вірний стілець.Гра «Назви слово»

Учні діляться на дві команди. Вчитель демонструє картку із словосполученням. Кожен гравець повинен назвати якомога більше слів із цим словосполученням. Перемагає та команда, гравці якої назвуть найбільше слів разом.Конспект уроку англійської мови в другому класі


Каталог: Files -> downloads
downloads -> Спадщина Василя Олександровича Сухомлинського – невичерпне джерело світла, енергії і любові
downloads -> Впровадження педагогічної спадщини В. О. Сухомлинського щодо гармонійного розвитку особистості учня, формування його життєвої компетентності у н/в процесі на основі формули "Три люблю"
downloads -> Таран Ірина Миколаївна, вчитель англійської мови, вихователь нвк «Кіровоградський колегіум»
downloads -> Автобіографічний елемент у ліричній драмі І. Я. Франка «Зів'яле листя»
downloads -> Мозгова людмила Анатоліївна
downloads -> Малієнко ю. Б., Сєрова г. В. Вчимося досліджувати (Досліджуємо історію України) Посібник курсу за вибором для профільних класів суспільно-гуманітарного напряму навчання
downloads -> Главное управление образования Луганской областной государственной администрации
downloads -> Тема: Азбука дорожнього руху
downloads -> Методичні рекомендації щодо підготовки матеріалів з питань формування навичок здорового способу життя І. Вступ Суспільству сьогодні особливо потрібні сильні, здорові особистості, які чітко розрізняють поняття добра і зла, любові і ненависті
downloads -> На м’якій постелі спати – у здоров’ї програвати


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка