Конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет"Скачати 128,5 Kb.
Сторінка1/7
Дата конвертації11.10.2019
Розмір128,5 Kb.
ТипКонкурс
  1   2   3   4   5   6   7


Додаток 3

до Положення про порядок проведення конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет", реалізація яких планується у 2020 році

ФОРМА ПРОЕКТУ
з/п

Назва розділу, підрозділу

І

Реєстраційна картка проекту

ІІ

Проект

1

Анотація проекту

2

Докладний опис проекту

2.1

Опис проблеми

2.2

Мета та завдання проекту

2.3

Технологія досягнення цілей

2.4

Очікувані результати від виконання проекту

ІІІ

Бюджет проекту

ІV

Додатки:


І. РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА ПРОЕКТУ


Назва проекту

(не більше 15 слів)Популяризації серед молоді правосвідомості, правової культури та основ безпечної поведінки

Район міста, у якому реалізовуватиметься проект

Металургійний район, м. Кривий Ріг

Тематичний напрям (напрями), якому/ яким відповідає проект (визначені в пункті 3.7. Положення)

3.7.2.8 Підтримка інноваційних методів освіти та виховання зростаючого покоління, створення умов для нарощування інтелектуального потенціалу населення


Адреса автора проекту

м. Кривий Ріг, вул. Гданцівська б.48

Телефон, факс, e-mail

098-464-08-95, 067-290-20-00, rimmaa@i.ua, tsyrkalenko@ukr.net

Загальний бюджет проекту,

у тому числі:178 528,00 грн.

100%

  • за рахунок коштів міського бюджету;

178 528,00 грн.

100%

  • за рахунок співфінансування


Р.А. Юрченко

підпис автора проектуПродовження додатка 3

ІІ. ПРОЕКТ

Анотація проекту

Проект «Популяризації серед молоді правосвідомості, правової культури та основ безпечної поведінки» спрямований на впровадження інноваційних методів освіти і виховання зростаючого покоління та створення умов для нарощування інтелектуального потенціалу населення шляхом проведення для неповнолітніх психоюридичних тренінгів та вуличних квестів. За 2020 рік буде проведено 200 тренінгів для учнів Криворізької загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІ ступенів № 1 Криворізької міської ради Дніпропетровської області (300 осіб) і закладів технічної освіти, а саме це Криворізький технікум Національної металургійної академії України, Криворізький медичний коледж, Криворізький будівельний коледж,(1500 осіб) та 4 вуличні квести для учнів шкіл та студентів технікумів Металургійного району, м. Кривий Ріг, на державні свята. (800 осіб).


Відсутність у неповнолітніх правової культуру, правосвідомості, емоційного інтелекту, відчуття себе у безпеці та основ безпечної поведінки призводить до асоціальної поведінки, вживання наркотичних засобів та алкоголю, насильства/булінгу у закладах освіти та того, що неповнолітні стають жертвами вуличних злочинів. Вплинути на зазначені проблеми можна завдяки плідній взаємодії представників влади, громади, правоохоронців та міжнародних організацій, яка перш за все повинна бути спрямована на якісну профілактичну діяльність у дитячому середовищі. З огляду на те, що профілактика є не просто найбільш ефективним методом запобігання дитячої злочинності та асоціальної поведінки, а вигідна й економічно, так профілактичні заходи державі/громаді обходяться в 10 раз дешевше, ніж потенційна боротьба вже із існуючою проблемою.

Розуміючи це у 2018 році у Кривому Розі представниками ГО «БЕЗПЕКА» спільно з ДЮІ МВС України та Криворізьким відділом поліції було успішно реалізовано пілотний проект «Співпраця поліцейських, громади та курсантів заради безпеки неповнолітніх» (https://www.facebook.com/groups/189840611647109/). Основною метою якого стало проведення ефективної профілактичної діяльності серед учнів загальноосвітніх шкіл, а результатом - створення на базі Центрально-Міської бібліотеки для дорослих «Школи безпеки». Під час реалізації пілотного проекту вже розроблено ряд психоюридичних тренінгів для неповнолітніх з основ безпечної поведінки (https://1kr.ua/news-45098.html), які постійно проводяться на базі бібліотеки.

На дану діяльність є попит серед представників освіти при цьому особливо її потребують неповнолітні, які найбільш схильні до девіантної поведінки, однак наша організація не спроможна без фінансової підтримки міста провести дані заходи для учнів школи-інтернату та технікумів, які розташовані в Металургійному районі, м.Кривий Ріг. Тому, що вони потребують особливого та комплексного підходу, а заняття необхідно проводити з залученням психолога, тренера та поліцейських безпосередньо за місцем навчання. Для проведення 200 тренінгів та 4 вуличних квестів потребується фінансова підтримка у розмірі – 178 528, 00 гривень.


Каталог: files -> project
files -> Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю
files -> Впровадження педагогічної спадщини В. О. Сухомлинського щодо гармонійного розвитку особистості учня, формування його життєвої компетентності у н/в процесі на основі формули "Три люблю"
files -> Таран Ірина Миколаївна, вчитель англійської мови, вихователь нвк «Кіровоградський колегіум»
project -> Концепція розвитку освіти україни на період 015-2025 років проблеми, досвід і перспективи
project -> Ii. Проект «ІнфоПресЦентр «Дружба об’єднує» матеріально-технічне забезпечення
project -> Створення центру художньо-естетичного розвитку Мікс
project -> Школа – центр розвитку суспільства
project -> Конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет"
project -> Проект «Природничі науки»


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка