Конкурси ВакансіїСкачати 285,5 Kb.
Сторінка1/19
Дата конвертації27.12.2018
Розмір285,5 Kb.
ТипКонкурс
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   19

Електронний бюлетень ГУРТ

54 (433)Актуальне

 • 

Події

 • 

Гранти

 • 

Тренінги

 • 

Конференції

 • 

КонкурсиВакансії

АктуальнеЗа використання дитини для жебракування - три роки тюрми
Президент України підписав Закон України № 969-VI "Про внесення змін до розділу ІІ Закону України "Про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо використання дитини для жебракування". Цей Закон набуває чинності з дня його опублікування.

Законом встановлено кримінальну відповідальність за використання дитини для жебракування. Відтепер використання батьками або особами, які їх замінюють, малолітньої дитини для заняття жебрацтвом (систематичного випрошування грошей, речей, інших матеріальних цінностей у сторонніх осіб) карається обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк. Такі ж дії, вчинені щодо чужої малолітньої дитини, або пов‘язані із застосуванням насильства чи погрозою його застосування, чи зроблені повторно, караються обмеженням волі на строк до п‘яти років.ЗАКОН УКРАЇНИ № 969-VI

Про внесення зміни до розділу II Закону України «Про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо використання дитини для жебракування»

Верховна Рада України постановляє:

1. Внести до розділу II Закону України від 15 січня 2009 року №894-VІ «Про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо використання дитини для жебракування» зміну, замінивши слова і цифри «з 1 січня 2009 року» словами «з дня його опублікування».

2. Цей Закон набирає чинності з дня опублікування і вводиться в дію одночасно із Законом України «Про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо використання дитини для жебракування».

Контакти

  • http://www.kmu.gov.ua/sport/contro...
 • • • Що ховається під грифом "не для друку"?
Одним із засобів здійснення корупційних дій є приховування інформації за рахунок використання незаконних грифів “опублікуванню не підлягає”, “не для друку” для обмеження доступу до рішень, які приймаються державними органами (укази і розпорядження Президента, постанови, інструкції, накази Кабінету міністрів, інших органів виконавчої влади тощо). Ці грифи є самочинними і незаконними”, - наголосив Євген Захаров.

Водночас, він поінформував, що проведена правозахисниками громадська кампанія, спрямована проти незаконної практики засекречування, виявилася цілком успішною. “Міністерство юстиції визнало таку практику незаконною і заборонило використовувати грифи обмеження доступу “опублікуванню не підлягає” та “не для друку”, - зазначив правозахисник.

Як результат, за словами пана Захарова, у березні 2008 року уряд прийняв рішення про зняття позначки “не для друку” з 1410 актів, виданих протягом 1991-2005 років. У свою чергу, Мін’юст розсекретив 1015 документів з них, а решті надав гриф “для службового користування” (ДСК).

“А ось Секретаріат Президента так і відмовився розкрити хоча б назви нормативних актів з грифом “опублікуванню не підлягає”, ухвалених до 2005 року – 35 з 44 актів Президента були розсекречені, решті наданий гриф ДСК. Тому одним із завдань громадськості у сфері боротьби з корупцією є примушення Секретаріату Президента розкрити документи, для яких застосовувався цей гриф”, - наголосив правозахисник.

У свою чергу уряд, як повідомив правозахисник, теж відмовляється повідомити назви актів з грифом ДСК, виданих починаючи з 2005 року, що унеможливлює належний громадський контроль.

Також, за інформацією правозахисника, не розкриває свої акти з незаконними грифами і Верховна Рада.

За класифікацією Євгена Захарова, такі документи можна розділити на групи: корупційні дії різноманітні пільги та преференції для вищих посадових осіб, кулуарні політичні домовленості, перспективні плани розвитку різних галузей економіки та документи, які стосуються державних інвестицій.

“Аналіз назв зазначених нормативних актів засвідчив, що серед них є певна кількість документів оборонної тематики. Проте, щодо більшості документів виникають серйозні підозри як стосовно обґрунтованості їхнього засекречення, так і щодо законності здійснення дій, які вони передбачають”, - сказав співголова Харківської правозахисної групи.


Контакти

  • http://www.helsinki.org.ua/index.p...
 • • • Я маю право на дитячий майданчик!
Соціальна кампанія для мешканців ОСББ «Я маю право!» триває в Бердянську з листопада 2008 року по теперішній час, що реалізується громадською організацією «Асоціація голів правлінь ОСББ „Жилмасив”» в рамках програми польської закордонної допомоги Міністерства закордонних справ Республіки Польщі у 2008 р. у співпраці з Фондом „Інший простір” (Варшава).

У серпні 2008 року фонд “Інший простір” м. Варшава, (Польща) в рамках програми польської закордонної допомоги Міністерства закордонних справ Республіки Польщі у 2008 р. оголосив в Україні Всеукраїнський конкурс „На найкращий проект місцевої соціальної кампанії”. Конкурс був відкритий для всіх мешканців України. Його ініційовано для осіб, які діють на місцевому рівні і зацікавлені впливом на суспільну думку за допомогою реклами та інструментів масової комунікації. Учасниками конкурсу стали більш 30 номінантів з України, у тому числі й ініціативна група з м. Бердянськ у складі: громадської організації „Інститут розвитку громад”, Асоціації голів правлінь ОСББ „Жилмасив” та креатив-продакшн студії „ALOHA”

За підсумками конкурсу перше місце обійняла місцева робоча група з Бердянська, до складу якої входили такі організації: ГО “Інститут розвитку громад”, “Асоціація голів правлінь об’єднань співвласників багатоповерхових будинків” та Рекламно-комерційна агенція “Алоха” з проектом “Я маю право!”. Мета проекту – проведення кампанії, спрямованої на активізацію мешканців багатоквартирних будинків у Бердянську.


Каталог: files
files -> Пояснювальна записка Вступне випробування з соціальної роботи до магістратури зі спеціальності «023 Соціальна робота»
files -> Затвердити Порядок вибуття дітей із закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, й соціального захисту дітей, до сімейних форм виховання (далі Порядок), що додається
files -> Секція права та психології
files -> Освіта. Виховання. Навчання актуальні проблеми дошкілля
files -> Спадщина Василя Олександровича Сухомлинського – невичерпне джерело світла, енергії і любові
files -> Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю
files -> Впровадження педагогічної спадщини В. О. Сухомлинського щодо гармонійного розвитку особистості учня, формування його життєвої компетентності у н/в процесі на основі формули "Три люблю"
files -> Таран Ірина Миколаївна, вчитель англійської мови, вихователь нвк «Кіровоградський колегіум»
files -> Освіта. Виховання. Навчання pehota, Elena


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   19


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка