Конкурс «Учитель року»Сторінка1/2
Дата конвертації03.05.2020
Розмір106 Kb.
ТипКонкурс
  1   2
ВІДДІЛ ОСВІТИ МАНЕВИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ


ПРИЛІСНЕНСЬКА

СІЛЬСЬКА РАДА

МАНЕВИЦЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ


НАКАЗ
03 жовтня 2017 року смт Маневичі № 431

Про проведення районного

конкурсу «Учитель року-2018»
На виконання Указу Президента України від 29.06.1995р. №489/95 «Про Всеукраїнський конкурс «Учитель року», відповідно до Положення про всеукраїнський конкурс “Учитель року”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 червня 2017 року № 866 “Про проведення всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2018”, наказу управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації № 411 від 23.06.2017 року та з метою росту професійної майстерності вчителів, популяризації нових освітніх технологій, поширення передового педагогічного досвіду
НАКАЗУЄМО:
1.Методичному кабінету відділу освіти Маневицької районної державної адміністрації (С.Пацаманюк), гуманітарному відділу Прилісненської сільської ради (О.Шнайдер), керівникам загальноосвітніх навчальних закладів району та загальноосвітніх навчальних закладів Прилісненської сільської ради:


  1. Забезпечити проведення першого(районного) туру всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2018 ”(далі – Конкурс) з 30 жовтня по 3 листопада 2017 року у номінаціях : “Українська мова та література”, Німецька мова”, “Фізика”, “Фізична культура”

  2. Затвердити склад оргкомітету з проведення районного конкурсу «Учитель року -2018» та склад журі, що додається.

1.3 Для участі в конкурсі вчителям необхідно у період з 01 по 22 жовтня 2017 року зареєструватися на платформі Конкурсу (https://aka.ms/teacheroftheyear2018), створити профіль в освітній мережі для вчителів Microsoft (https://education.microsoft.com/), на якому обов’язково розмітити відеорезюме (до 5 хв.), висновок відповідного методичного об’єднання навчального закладу про педагогічну та методичну діяльність; за бажанням можуть бути розміщені матеріали з досвіду роботи (відео та розробки уроків, позаурочних заходів, презентації, дидактичні матеріали тощо).

Реєстраційна форма для ознайомлення та орієнтовний план відеорезюме додаються.  1. Заявку школам на участь у Конкурсі подати до 22.10.2017 року.

  2. При підготовці до Конкурсу керуватися умовами проведення першого ( районного) туру всеукраїнського конкурсу “Учитель року - 2018”, що додаються.

  1. 6 Провести перший (районний) тур Конкурсу на базі навчальних закладів селища Маневичі. Директорам вказаних шкіл забезпечити належні умови для проведення першого(районного) туру Конкурсу.

  1. До 1 грудня 2017 року підготувати матеріали переможців першого(районного) туру з кожної номінації та подати обласному оргкомітету Конкурсу для участі у другому (обласному) турі.

2.Бухгалтерії відділу освіти Маневицької районної державної адміністрації (Л.Масюк), бухгалтерії Прилісненської сільської ради профінансувати витрати на організацію та проведення районного конкурсу згідно кошторису.

3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на головного спеціаліста відділу освіти районної державної адміністрації В.Фурманчука, начальника гуманітарного відділу Прилісненської сільської ради О.Шнайдер.
Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка