Концептуальна модель розвитку здібних та обдарованих дітей у навчальних закладах міста СєвєродонецькаСкачати 62,03 Kb.
Сторінка1/12
Дата конвертації09.04.2019
Розмір62,03 Kb.
ТипПротокол
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12


Затверджено протоколом

3 НМР від 12.04.2011Концептуальна модель розвитку здібних та обдарованих дітей у навчальних закладах міста Сєвєродонецька

Якщо сучасне суспільство не буде мати людей, здатних реагувати на найменші зміни в суспільному розвитку, ми можемо загинути, і це буде та ціна, яку ми всі заплатимо за відсутність креативності.

К. Роджерс

Виряджаючи дитину до школи, кожна мати вірить у те, що справжній учитель побачить у її дитині щось таке, чого не бачить вона, буде розвивати помічені здібності.

В.О.Сухомлинський

І. Загальні положення

Вчені вважають, що найбільшого успіху будуть досягати ті держави, які матимуть висококваліфікованих кадрів у високотехнологічних галузях виробництва. Тому проблема обдарованості, творчості, інтелекту виходить на передній план у державній політиці. Для збереження інтелектуального потенціалу нації, який є показником духовного і матеріального поступу країни, дедалі актуальнішою стає проблема навчання і розвитку обдарованих дітей. Тому для створення умов розвитку обдарованої дитини, її навчання, виховання, відстеження результативності створюється дана концептуальна модель розвитку здібних та обдарованих дітей у навчальних закладах міста Сєвєродонецька. Основою моделі є нормативно-правова база.

Національна доктрина розвитку освіти в Україні засвідчила, що в галузі виховання і навчання відбуваються суттєві зміни. Ці зміни зумовлюють необхідність посилення уваги до проблеми обдарованості учнівської молоді, залучення її до національної культури, опанування нею нового стилю життя в сучасному громадянському суспільстві. Про це свідчать Укази Президента України про державну підтримку обдарованої молоді (квітень, 2000 р.) та про програму роботи з обдарованою молоддю на 2001-2005 рр. (лютий 2001 р.), а також Закон Верховної Ради України «Про позашкільну освіту» (червень 2000 р.).Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка