Концепція сімейного виховання в системі освіти україни " щаслива родина"Скачати 27,56 Kb.
Сторінка1/4
Дата конвертації02.04.2019
Розмір27,56 Kb.
ТипКонцепція
  1   2   3   4

КОНЦЕПЦІЯ

СІМЕЙНОГО ВИХОВАННЯ В СИСТЕМІ ОСВІТИ УКРАЇНИ


ЩАСЛИВА РОДИНА”
Основні завдання Концепції: виховання гармонійної особистості, її шанобливого ставлення до інших, забезпечення міцного здоров'я дитини, збереження сімейних цінностей.

Проведено:

13 квітня 2012 року в актовій залі Інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся круглий стіл методистів районних (міських) кабінетів області, які відповідають за українознавство, вчителі українознавства та заступники з виховної роботи з проблеми: «Українська родина – осередок збагачення, творення і передачі духовних цінностей».

У результаті роботи круглого столу учасники обговорили проект Концепції сімейного виховання в системі освіти України «Щаслива родина» на 2012-2021 рр. та прийняли рекомендації щодо покращення педагогічної просвіти батьків;узагальнення та пропаганди кращого досвіду роботи загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області з проблеми родинного виховання та удосконалення системи виховної роботи з питань сімейного життя; родинного виховання у навчальних закладах різного рівня; активного залучення учнів до занять факультативів з українознавства, а також різних заходів з виховної роботи з питань родинного виховання; посилення пропагування досвіду сімейного виховання через засоби масової інформації.

В роботі круглого столу взяли участь представники педагогічної та батьківської громадськості всіх районів та міст області, біля 100 учасників. Видано збірник матеріалів круглого столу (протокол Вченої ради № 1255 від 19.03.2012).

Курс українознавства сприяє становленню кожного школяра як творця – себе, своєї родини, держави. При проходженні тематичного блоку «Моя родина, мій рід» учні ознайомлюються з темами: «Я, моя родина, мій рід», «Дерево мого роду, як дерево життя», «Моя родина у творенні української держави», «Якою я бачу свою родину в майбутньому» та ін. Вивчаючи ці теми, учні повинні засвоїти такі поняття: цінність родини, її роль у своєму становленні, традиції свого народу та ін.


Каталог: images -> Oleksyuk
images -> Наступність і перспективність як необхідна умова забезпечення безперервної освіти
images -> Муханова Ірина Федорівна удк
images -> Оздоровча спрямованість фізичного виховання анотація
images -> Рекомендації класним керівникам на орієнтовні форми роботи з учнями щодо формування навичок здорового способу життя
Oleksyuk -> Методичні рекомендації щодо вдосконалення системи роботи навчальних закладів з питань формування, збереження та зміцнення здоров’я учнів
images -> Загальна характеристика роботи
images -> Загальна характеристика роботи
images -> Математика, як навчальний предмет, покликаний передусім сприяти розумовому вихованню, особливо вихованню волі до цілеспрямован


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка